Stan zdrowia Kory znowu się pogorszył?! - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Stan zdrowia Kory znowu się pogorszył?! - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
środa, 12 lutego 2014 21:38

Stan zdrowia Kory znowu się pogorszył?!

Niestety kolejne informacje nie są zbyt optymistyczne.

 

Kora od dawna zmaga z nowotworem i gdy wydawało się, że najważniejszą wojnę w swoim życiu już wygrała, po raz kolejny należy tonować nastroje. Jackowska i jej mąż, Karol Sipowicz mówili na łamach mediów, że najgorsze już jest za nimi a chemioterapia i usunięcie zaatakowanego jajnika przyniosło pożądane rezultaty. Wokalistka wróciła zatem do programu "Must Be The Music", gdzie po raz kolejny będzie oceniała występy uczestników. Niestety pojawiły się głosy, że doszło do przerzutów i istnieje możliwość, że Kora będzie musiała wyjechać z kraju, bo tutaj nie będzie dla niej żadnego ratunku!

 

Bardzo w porządku zachowała się stacja Polsat, która nie tylko pomaga jej na planie i dba o to, by się nie przemęczała, ale także zaoferowała wsparcie finansowe.

 

- Nina Terentiew zaoferowała jej pomoc, gdyby koszty leczenia za granicą były zbyt wysokie – mówi dla "Rewii" jeden z współpracowników dyrektor programowej stacji. Miejmy jednak nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby a Kora szybko poradzi sobie z nawrotem choroby.

 

UDOSTĘPNIONE  PRZEZ:

celebryci_logo_2.jpg

Skomentuj