Celine Dion zawiesiła karierę przez rodzinny dramat! - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Celine Dion zawiesiła karierę przez rodzinny dramat! - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
czwartek, 14 sierpnia 2014 22:23

Celine Dion zawiesiła karierę przez rodzinny dramat!

dioncelineTeraz chce być przy chorym mężu.

W najbliższym czasie fani Celine Dion będą musieli pogodzić się z tym, że nie będą widzieć swojej idolki ani w mediach ani na każdych koncertach.

Gwiazda odwołała swoją trasę koncertową po Azji, jak i inne zawodowe obowiązki. Zmusiła ją do tego sytuacja rodzinna.

Dla wokalistki rodzina jest najważniejsza, dlatego gdy dowiedziała się, że jej mąż znowu jest ciężko chory, nie wahała się ani chwili i poświęci się w najbliższym czasie swojemu partnerowi.

Rene Angelil w 1999 roku wygrał walkę z rakiem gardła, ale po 14 latach choroba się nawróciła. Pod koniec zeszłego roku przeszedł kolejną operację wycięcia guza, ale jego stan nie uległ znacznej poprawie.

 

- Chcę poświęcić każdy gram mojej siły i energii na walce o zdrowie męża. I aby tego dokonać, muszę poświęcić ten czas jemu i naszym dzieciom. Chcę również przeprosić wszystkich swoich fanów za wszelkie niegodności, jakie mogę im sprawić tą decyzją. Dziękuję im bardzo za ich miłość i wsparcie – napisała w oświadczeniu, prosząc o uszanowanie jej prywatności.

 

Para ma trójkę synów, 13-letniego René-Charlesa i 4-letnie bliźniaki – Eddy’ego i Nelsona.

 

Źródło: http://www.celebryci.com.pl/

Skomentuj