ZNANY PRAWNIK ZABIŁ ŻONĘ - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka ZNANY PRAWNIK ZABIŁ ŻONĘ - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
środa, 09 października 2013 12:48

ZNANY PRAWNIK ZABIŁ ŻONĘ

Znany Warszawski prawnik(Łukasz P.+34L) zabił swoją żonę. Następnie wyszedł na gzyms budynku na wysokości 4-piętra z 5-letnią córeczką Oliwią. Gdy przybyły ekipy ratunkowe skoczył w dół na oczach przerażonego dziecka. Umarł w szpitalu. Dziecko bezpiecznie ewakuowali strażacy. W mieszkaniu leżało ciało kobiety z wbitym w szyję nożem i licznymi ranami ciętymi na całym ciele. Okazało się, że jest to 33-letnia Monika P. żona samobójcy, z którą od dwóch lat był w separacji. Czekała ich wkrótce ostatnia sprawa rozwodowa. Kobieta mieszkała sama z córeczką. 34-latek często je odwiedzał. Sąsiedzi twierdzą, że byli spokojnymi i bardzo kulturalnymi ludźmi. Ona realizowała się zawodowo w dużym domu mediowym. Zajmowała się reklamą i marketingiem. On był szanowanym warszawskim prawnikiem specjalizującym się w prawie patentowym i członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

1 komentarz

  • Link do komentarza niedziela, 09 lutego 2014 15:07 napisane przez You Could Look Here

    Good post. I was verifying continuously that blog site and i am inspired! Extremely valuable information and facts especially the ultimate portion :) My spouse and i maintain these kinds of facts a good deal. I had been looking for this type of facts for any period of time. Appreciate it along with good luck.

Skomentuj