ZGWAŁCONE W KURORTACH - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka ZGWAŁCONE W KURORTACH - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
poniedziałek, 22 lipca 2013 18:12

ZGWAŁCONE W KURORTACH

Coraz częściej docierają do nas informacje o gwałtach popełnionych na europejkach. Nie tylko zdarza się to w miastach targanych zamieszkami (Kair), ale także w Dubaju, czy też ostatnio w Turcji, gdzie napadnięto mieszkającą tam 28 letnią Brytyjkę. Uniknęła gwałtu tylko dlatego, że złodzieja chcącego ją zgwałcić, zasypała gradem ciosów i kopniaków nie szczędząc przy tym paznokci. Jej krzyki usłyszeli sąsiedzi i przybiegli jej na pomoc.

 

Napastnik został zatrzymany. Mniej szczęścia miała Angielska turystka zgwałcona przez taksówkarza, bo nie miała pieniędzy by zapłacić za kurs. Przyjazne dotąd dla turystów kraje takie jak Egipt, Turcja czy Tunezja stają się dla turystów niebezpieczne poza strefami hotelu. Nagminnie ostrzega się turystów, aby nie zapuszczali się w głąb kraju, w którym odpoczywają. Można zginąć lub zostać porwanym dla okupu. Dochodzą do tego coraz częstsze gwałty czy pobicia turystów.

Skomentuj