Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego oraz Carboxytherapy DUAL MC2 po raz kolejny wyróżnione! - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego oraz Carboxytherapy DUAL MC2 po raz kolejny wyróżnione! - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
sobota, 07 maja 2016 19:24

Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego oraz Carboxytherapy DUAL MC2 po raz kolejny wyróżnione!

Jestem nam niezmiernie miło poinformować, iż Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego zostało nagrodzone "Innowacją Roku Kongresu LNE" za urządzenie do karboksyterapii Dual MC2. Zdobycie pierwszego miejsca w tym prestiżowym konkursie to przede wszystkim nagroda dla naszych Klientów. Salonów, które zainwestowały w ten innowacyjny aparat.


Wyróżnienie to dedykujemy wszystkim naszym Klientom. Każdy Klient, który zainwestował lub dopiero zainwestuje w zakup karboksyterapii Dual MC2 otrzyma w najbliższym czasie przepiękną i ekskluzywną kryształową statuetkę kongresu LNE z nazwą swojego salonu. Statuetka będzie swego rodzaju certyfikatem jakości aparatury, na którym dany salon pracuje. Jesteśmy przekonani iż każdy Klient Państwa salonu doceni to wyróżnienie i w znaczący sposób przyczynimy się do konkurencyjności Państwa oferty.


Więcej informacji na temat samych targów znajdą Państwo na naszym fanpage'u:
https://www.facebook.com/PCZK
oraz blogu:
http://polskiblogkosmetyczny.pl/

 

Zapraszamy!

Pozdrawiamy serdecznie!
Zespół Polskiego Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego (referencje:
http://pczk.com.pl/referencje/)

 

Skomentuj