Narodowy Test Ryzyka - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Narodowy Test Ryzyka - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
środa, 15 lipca 2015 17:13

Narodowy Test Ryzyka

W kwietniu br. ruszył Narodowy Test Ryzyka Chorób Serca i Naczyń Mam Dobry Cholesterol. Fundacja Dajesz Pracę PL – inicjator projektu – dostrzegła omijany szerokim łukiem problem, który zbiera swoje największe żniwo. Niemal 170 000 tysięcy osób rocznie umiera w wyniku chorób serca i naczyń. Najwyższa pora obudzić świadomość Polaków, zapewnić szczegółowy i systematyczny plan naprawy narodowej ignorancji.

 

Narodowy Program Walki z Zawałami, Udarami i Chorobami Układu Krążenia bije na alarm. Naszą misją jest uratowanie życia tysiącom Polaków! Chcąc uświadomić każdemu jakie są czynniki ryzyka chorób serca i naczyń oraz co powinniśmy zrobić, by zminimalizować liczbę zachorowań i zgonów, grupa specjalistów z Narodowego Programu opracowała unikalny Narodowy TEST Ryzyka Chorób Serca i Naczyń Mam Dobry Cholesterol.

 

Narodowy Test Ryzyka Chorób Serca i Naczyń „Mam dobry cholesterol” to szczegółowo opracowane pytania podzielone na 6 kategorii – badania, dieta, aktywność fizyczna, używki, czynniki genetyczne, oraz stres i inne czynniki. Każde pytanie zostało opatrzone komentarzem „Dlaczego to ważne?” wyjaśniającym wpływ danego czynnika na serce i układ krwionośny. Poza wynikiem każdy otrzyma informację co należy robić by cieszyć się długim i zdrowym życiem.

 

Już teraz wejdź na:

www.mamdobrycholesterol.pl

i sprawdź jaka jest Twoja indywidualna skala ryzyka!

 

Narodowy Test Ryzyka Chorób Serca i Naczyń "Mam dobry cholesterol" stworzyły:

  1. Sylwia Tumiłowicz - biolog środowiskowy
  2. Urszula Kiwit - psycholog
  3. Karolina Żak- psychodietetyk
  4. Patrycja Młodnicka - biolog
  5. Anna Malinowska - dietetyk medyczny, diet coach
  6. Barbara Małysa - dietetyk-towaroznawca
  7. Faustyna Ostróżka - Narodowy Program Walki z Zawałami,

 

Udarami i Chorobami Układu Krążenia "Mam dobry cholesterol"

 


 

Narodowy Program Walki z Zawałami, Udarami i Chorobami Układu Krążenia "Mam dobry cholesterol" to 3-letni program, którego celem jest uświadomienie zagrożeń płynących z podwyższonego poziomu cholesterolu, oraz edukacja w zakresie profilaktyki chorób z nim związanych.

 

Skomentuj