Międzynarodowe Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie Beauty Days 19 – 21 maja 2017 roku w Ptak Warsaw Expo - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Międzynarodowe Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie Beauty Days 19 – 21 maja 2017 roku w Ptak Warsaw Expo - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
niedziela, 26 lutego 2017 19:34

Międzynarodowe Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie Beauty Days 19 – 21 maja 2017 roku w Ptak Warsaw Expo

Międzynarodowe Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie Beauty Days

19 – 21 maja 2017 roku w Ptak Warsaw Expo

 

Link do strony internetowej: beautydays.pl

Link do strony na facebooku: web.facebook.com/TargiBeautyDays

Link do wydarzenia na facebooku: https://web.facebook.com/events/293690507699823/

Link do newslettera w html: http://beautydays.pl/mail-23.02/index.html

 

 

Wydarzenie

 

Kontakt

II edycja Międzynarodowych Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich Beauty Days
19 – 21 maja 2017 roku, Ptak Warsaw Expo al. Katowicka 62 05 – 830 Nadarzyn
organizator: Międzynarodowe Centrum Targowo – Kongresowe Ptak Warsaw Expo
tel. +48 513 030 442, 42 235 26 12, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , www.beautydays.pl

 

Opis

W dniach 19 – 21 marca na powierzchni 30 000 m2  spotkają się profesjonaliści branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Międzynarodowe Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie Beauty Days to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym. Jest to szansa na poszerzenie kontaktów biznesowych oraz możliwość zdobycia wiedzy z zakresu nowych trendów. Ponad 250 wystawców z kraju i zagranicy zaprezentuje nowości, produkty i zabiegi, a najlepsze z nich zostaną nagrodzone w konkursie Crystal Beauty. Podczas Targów odbędą się liczne wydarzenia towarzyszące, a wśród nich m. in. Międzynarodowy Konwent Branży Kosmetycznej, Akademia Fryzjerska, mistrzostwa, warsztaty, szkolenia, konferencje oraz pokazy. Zaangażowane do współpracy ikony stylu, eksperci i znane nazwiska ze świata beauty dodadzą targom blasku.

Równolegle w dniach 20-21 maja 2017 odbędzie się już III edycja konferencji Meet Beauty.
Ideą konferencji jest nawiązywanie i budowanie relacji między blogerami, a markami BEAUTY, dzielenie się wiedzą, wspólną pasją oraz nowościami w branży. To dzięki liderkom opinii obecnym na konferencji Meet Beauty, marki mają możliwość dotrzeć do ponad 12 mln użytkowników miesięcznie.

300 największych blogerów i vlogerów z kategorii URODA oraz najlepsze marki kosmetyczne w jednym miejscu w jednym czasie!

Jesteś producentem, dystrybutorem lub oferujesz usługi dla sektora kosmetycznego lub fryzjerskiego? Pracujesz w branży kosmetycznej, fryzjerskiej lub interesujesz się tematyką beauty? Zostań Wystawcą lub zarejestruj się już dziś na beautydays.pl/rejestracja i weź udział w Targach.

 

Ośrodek

Opis

Ptak Warsaw Expo to największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej. Powstało z myślą o organizacji międzynarodowych targów, kongresów, konferencji, szkoleń, imprez masowych i innych eventów komercyjnych również przez firmy zewnętrzne. Ptak Warsaw Expo tworzy 6 nowoczesnych hal wystawienniczych o łącznej wewnętrznej powierzchni wynoszącej 143 000 m2 oraz ponad 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej.

Ptak Warsaw Expo to jedyne w Polsce centrum targowe o tak wyjątkowej lokalizacji. Położone jest 10 minut jazdy od największego w kraju międzynarodowego Lotniska Chopina i 15 minut jazdy od ścisłego centrum Warszawy, przy zbiegu naj ważniejszych dróg krajowych 57 i 58 oraz autostrady A2. Dzięki temu Ptak Warsaw Expo stwarza idealne warunki do biznesowych spotkań na najwyższym poziomie.

Ptak Warsaw Expo jest częścią Holdingu Ptak S. A. – polskiej firmy posiadającej ponad dwudziestoletnie doświadczenie, będącej właścicielem jedynego w Europie Miasta Mody (Ptak Fashion City) zlokalizowanego w Rzgowie k/Łodzi.

 

Kontakt

al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn

+48 518 739 124

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

warsawexpo.eu

 

Skomentuj