Masakra! Kobieta usiłowała zjeść własne dziecko po porodzie! - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Masakra! Kobieta usiłowała zjeść własne dziecko po porodzie! - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
poniedziałek, 23 marca 2015 18:40

Masakra! Kobieta usiłowała zjeść własne dziecko po porodzie!

Totalne zezwierzęcenie. Kiedy już wydawało się nam, że widzieliśmy już wszystko i nic nas nie zdziwi natrafiliśmy na to. W mieście Shenzhen w południowych Chinach miała miejsce sytuacja po której niemal każdy człowiek przeciera oczy ze zdumienia. 24-letnia dziewczyna Li Zhenghua, tuż po porodzie kiedy miała wyjść ze szpitala usiłowała zjeść własne dziecko. Zaczęła gryźć jego maleńkie rączki i ramionka. W tym przerażającym procederze przeszkodziła jej jedna z pielęgniarek. Niestety nie była w stanie sama odebrać niemowlaka matce, która działała jak w amoku. Po wezwanej pomocy udało się obezwładnić kobietę. Lekarze twierdzą, że jest chora psychicznie.

„To było naprawdę szokujące, ramię zostało zniszczone. Dziecko było posiniaczone, a rany po ukąszeniu krwawiły. Po tym jak kobiecie zostały podane środki uspokajające, dziecko zostało zabrane w bezpieczne miejsce.” – powiedział rzecznik szpitala.

Dokąd zmierza ludzkość?!

 

Skomentuj