Artykuły filtrowane wg daty: lutego 2017 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: lutego 2017 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: lutego 2017

Międzynarodowe Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie Beauty Days

19 – 21 maja 2017 roku w Ptak Warsaw Expo

 

Link do strony internetowej: beautydays.pl

Link do strony na facebooku: web.facebook.com/TargiBeautyDays

Link do wydarzenia na facebooku: https://web.facebook.com/events/293690507699823/

Link do newslettera w html: http://beautydays.pl/mail-23.02/index.html

 

 

Wydarzenie

 

Kontakt

II edycja Międzynarodowych Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich Beauty Days
19 – 21 maja 2017 roku, Ptak Warsaw Expo al. Katowicka 62 05 – 830 Nadarzyn
organizator: Międzynarodowe Centrum Targowo – Kongresowe Ptak Warsaw Expo
tel. +48 513 030 442, 42 235 26 12, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , www.beautydays.pl

 

Opis

W dniach 19 – 21 marca na powierzchni 30 000 m2  spotkają się profesjonaliści branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Międzynarodowe Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie Beauty Days to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym. Jest to szansa na poszerzenie kontaktów biznesowych oraz możliwość zdobycia wiedzy z zakresu nowych trendów. Ponad 250 wystawców z kraju i zagranicy zaprezentuje nowości, produkty i zabiegi, a najlepsze z nich zostaną nagrodzone w konkursie Crystal Beauty. Podczas Targów odbędą się liczne wydarzenia towarzyszące, a wśród nich m. in. Międzynarodowy Konwent Branży Kosmetycznej, Akademia Fryzjerska, mistrzostwa, warsztaty, szkolenia, konferencje oraz pokazy. Zaangażowane do współpracy ikony stylu, eksperci i znane nazwiska ze świata beauty dodadzą targom blasku.

Równolegle w dniach 20-21 maja 2017 odbędzie się już III edycja konferencji Meet Beauty.
Ideą konferencji jest nawiązywanie i budowanie relacji między blogerami, a markami BEAUTY, dzielenie się wiedzą, wspólną pasją oraz nowościami w branży. To dzięki liderkom opinii obecnym na konferencji Meet Beauty, marki mają możliwość dotrzeć do ponad 12 mln użytkowników miesięcznie.

300 największych blogerów i vlogerów z kategorii URODA oraz najlepsze marki kosmetyczne w jednym miejscu w jednym czasie!

Jesteś producentem, dystrybutorem lub oferujesz usługi dla sektora kosmetycznego lub fryzjerskiego? Pracujesz w branży kosmetycznej, fryzjerskiej lub interesujesz się tematyką beauty? Zostań Wystawcą lub zarejestruj się już dziś na beautydays.pl/rejestracja i weź udział w Targach.

 

Ośrodek

Opis

Ptak Warsaw Expo to największe centrum targowo-kongresowe w Europie Środkowej. Powstało z myślą o organizacji międzynarodowych targów, kongresów, konferencji, szkoleń, imprez masowych i innych eventów komercyjnych również przez firmy zewnętrzne. Ptak Warsaw Expo tworzy 6 nowoczesnych hal wystawienniczych o łącznej wewnętrznej powierzchni wynoszącej 143 000 m2 oraz ponad 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej.

Ptak Warsaw Expo to jedyne w Polsce centrum targowe o tak wyjątkowej lokalizacji. Położone jest 10 minut jazdy od największego w kraju międzynarodowego Lotniska Chopina i 15 minut jazdy od ścisłego centrum Warszawy, przy zbiegu naj ważniejszych dróg krajowych 57 i 58 oraz autostrady A2. Dzięki temu Ptak Warsaw Expo stwarza idealne warunki do biznesowych spotkań na najwyższym poziomie.

Ptak Warsaw Expo jest częścią Holdingu Ptak S. A. – polskiej firmy posiadającej ponad dwudziestoletnie doświadczenie, będącej właścicielem jedynego w Europie Miasta Mody (Ptak Fashion City) zlokalizowanego w Rzgowie k/Łodzi.

 

Kontakt

al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn

+48 518 739 124

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

warsawexpo.eu

 

Dział: Wiadomości

Zapraszamy na Kongres Trychologiczny Wiosna 2017!

Data: 26 marca 2017

Miejsce:

Hotel InterHouse

ul. Bratysławska 2

Kraków

www.interhousehotel.pl

Wiosenna edycja kongresu będzie poruszała zagadnienia endokrynologiczne, immunologiczne, dermatologiczne, hematologiczne, dietetyczne, chemiczne oraz ich praktyczne wykorzystanie podczas pracy w gabinecie trychologicznym. Prelegenci Kongresu to doświadczeni, wybitni specjaliści, którzy dołożą wszelkich starań, aby informacje przez nich przedstawione mogły zostać praktycznie wykorzystane w codziennej pracy trychologa. Serdecznie zapraszamy całe środowisko trychologiczne, kosmetyczne oraz fryzjerskie.

 

9:30-10:00 Rejestracja uczestników

10:00-11:00 Wypadanie włosów oraz zmiany zachodzące we włosach w okresie menopauzy Wykład poprowadzi dr hab.n.med Aleksandra Szlachcic – doświadczony dermatolog, wykładowca fizjologii, aktywnie zajmuje się leczeniem chorób włosów oraz skóry głowy jak również przeszczepami włosów metoda F.U.E. Specjalista trichoskopii

11:05 – 11:50 Wypadanie włosów w chorobach autoimmunologicznych. Znaczenie badania trychologicznego we wczesnej diagnozie

Wykład poprowadzi dr n. med. Maciej Pastuszczak – dermatolog, immunolog. Klinicysta i wykładowca akademicki. Jego pasją zawodową są problemy zdrowotne włosów i skóry głowy. Jest fanem nowoczesnych metod diagnostycznych w dermatologii, przede wszystkim dermatoskopii oraz trichoskopii, którą od kilku lat stosuje w swojej praktyce.

Przerwa Kawowa 11:50-12:10

12:10-12:20 Prezentacja rozwiązań dla gabinetów trychologicznych w postaci rejestracji zewnętrznej oraz kalendarzy on-line – firma Proassist

12:20 – 14:00 Analiza pierwiastkowa tkanki włosa jako metoda diagnostyczna. Wstępna interpretacja wyniku w gabinecie trychologicznym

Wykład poprowadzi mgr Jacek Kucharski - dietetyk z 20 letnim doświadczeniem, specjalista z zakresu suplementacji i analizy pierwiastkowej tkanki włosa. Współpracuje z wieloma sportowcami, miedzy innymi z Robertem Lewandowskim, jest współpracownikiem i konsultantem dietetycznym Anny Lewandowskiej, organizator licznych szkoleń i wykładów z zakresu dietetyki.

Przerwa obiadowa 14:00-14:45

14:45 – 15:45 Zależności pomiędzy poziomem żelaza, ferrytyny a stanem włosów

Wykład poprowadzi lek. med. Agata Strukow – internista, dyr. d.s. marketingu medycznego Laboratorium diagnostycznego Alab

15:50-16:50 Nietolerancje pokarmowe - problem godny uwagi w gabinecie trychologicznym, wpływ nietolerancji na stan włosów oraz skóry głowy

Wykład poprowadzi mgr Anna Jasińska, dietetyk kliniczny z wieloletnim doświadczeniem, specjalista w zakresie nietolerancji pokarmowych, organizator szkoleń i warsztatów z zakresu prawidłowych nawyków żywieniowych.

17:00 - 17:45 Tajemnica INCI - co kryje się w kosmetykach przeznaczonych do pielęgnacji włosów i skóry głowy– praktyczna umiejętność interpretacji składów kosmetyków trychologicznych

Wykład poprowadzi mgr. inż Małgorzata Bajerska – towaroznawca, technolog kosmetyków odpowiedzialny za opracowywanie receptur kosmetyków oraz kontrolę produkcji kosmetyków marki Seboradin. Samodzielny specjalista ds. Badawczo-Wdrożeniowych w firmie Inter Fragrances.

 

Podczas trwania panelu wykładowego równolegle odbywać się będzie prezentacja firm z branży trychologicznej na stoiskach. Będzie możliwość nabycia produktów na miejscu. Firmy, które będziemy mieli zaszczyt gościć to:

Healthy Hair – kosmetyki trychologiczne Mineral Treatment

Dark Hair – kosmetyki organiczne Insight

Genactiv – kosmetyki trychologiczne Colosregen oraz suplementy diety

AntiAging Institute – kosmetyki Dermaheal oraz Renokin, ampułki do mezoterapii

Interfragrances – kosmetyki trychologiczne oraz apteczne Seboradin, Seboradin Professional

Kaaral – kosmetyki trychologiczne Kaaral

Maria Wójcik – kosmetyki trychologiczne MonRin

Beauty for You – urządzenia do analizy skóry głowy, systemy przedłużania i zagęszczania włosów, kosmetyki do włosów przedłużanych

Proassist – kompleksowe rozwiązania dla gabinetów w zakresie rejestracji zewnętrznej oraz rejestracji on-line

Koszt uczestnictwa dla Członków Stowarzyszenia, mających uregulowane składki to tylko 90 zł.

Koszt uczestnictwa dla pozostałych osób to 390 zł. Dla studentów koszt to 110 zł.

Warunkiem rezerwacji miejsca jest zgłoszenie mailowe na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz opłata uczestnictwa na konto Stowarzyszenia do dnia 22.03.2017.

Istnieje możliwość rezerwacji noclegu w hotelu InterHouse

Dział: Wiadomości