Artykuły filtrowane wg daty: grudnia 2016 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: grudnia 2016 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: grudnia 2016

wirus hcvPracujesz w branży kosmetycznej lub fryzjerskiej? Zajmujesz się tatuażem? A może wykonujesz inne zabiegi z naruszeniem ciągłości skóry? Dołącz do Mapy Świadomych Miejsc i zostań Twarzą Kampanii HCV! Nie zwlekaj! Konkurs trwa do 15.12.2016 r.

 

Mapa Świadomych Miejsc to wyjątkowy projekt, do którego staramy się zaangażować osoby, dla których ludzkie zdrowie jest najważniejsze. Jeżeli jesteś: kosmetyczką, fryzjerem, tatuażystą, wykonujesz zabiegi z naruszeniem ciągłości skóry – to szukamy właśnie Ciebie! Pokaż swoim klientom, że wiesz jak zadbać nie tylko o to, by wyszli z Twojego salonu piękni, ale przede wszystkim spraw, by byli pewni, że wychodzą zdrowi.

 

Czym jest Mapa Świadomych Miejsc? I w jaki sposób można znaleźć się na Mapie Świadomych Miejsc?

Mapa Świadomych Miejsc to jedna z inicjatyw podejmowanych w ramach kampanii społecznej „HCV Jestem świadom” przez zespół Projektu „Zapobieganie zakażeniom HCV”, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej oraz Ministra Zdrowia. Mapa wskazuje lokalizacje salonów i innych podmiotów usługowych zatrudniających osoby o wysokiej świadomości zapobiegania zakażeniom HCV potwierdzonej odbytym szkoleniem teoretycznym zakończonym egzaminem.

Wystarczą dwa proste kroki, aby zdobyć wiedzę o HCV i zaufanie swoich klientów!

  1. Najpierw weź udział w szkoleniu on-line! Rozwiąż test. Spośród osób, które uzyskały min. 11 punktów losujemy kandydatów na Twarz Kampanii HCV! Jeżeli zostaniesz wylosowana/y, skontaktujemy się z Tobą!
  2. Wyślij e-mail na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i dołącz zdjęcie certyfikatu uzyskanego w wyniku odbytego szkolenia stacjonarnego lub on-line oraz dane teleadresowe, które zostaną zamieszczone na Mapie Świadomych Miejsc.

Dlaczego warto dołączyć do mapy świadomych miejsc?

Udział w szkoleniu pozwoli Tobie zdobyć niezbędną wiedzę na temat potencjalnych zagrożeń wynikających z kontaktu z krwią, m.in. zakażeń groźnym wirusem HCV, a to oznacza zwiększenie bezpieczeństwa Twoich klientów i Ciebie. O Twojej wiedzy i świadomości będzie świadczył certyfikat, który potwierdzi wiedzę i umiejętności potrzebne w codziennej pracy. W efekcie osiągniesz to co najważniejsze – zdobędziesz zaufanie swoich klientów jako profesjonalista dbający o wygląd i bezpieczeństwo!

W zapobieganiu zakażeniom HCV najważniejsza są wiedza i przestrzeganie procedur. Dlatego chcemy, by jak najwięcej osób wiedziało, czym jest HCV i jak ochronić przed nim siebie i swoich klientów. Zapraszamy do udziału w naszym konkursie! Masz wiedzę – jesteś zwycięzcą! Nagrody filmowe to dodatkowa szansa na upamiętnienie wspólnych działań. Zapraszamy do bezpłatnych szkoleń.

 

Znajdź się wśród najlepszych i dołącz do grona świadomych!

Nie czekaj i zapisz się już dziś!

 


 

Ze względu na społeczny charakter kampanii prosimy o dalsze upowszechnianie informacji o konkursie. Będziemy wdzięczni za wsparcie!

Kontakt dla mediów:

Rzecznik Prasowy Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego-PZH

Monika Wróbel-Harmas

tel. (0-22) 54 21 288

+48 696 498 578

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dział: Wiadomości