Artykuły filtrowane wg daty: lutego 2014 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: lutego 2014 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: lutego 2014

Niestety kolejne informacje nie są zbyt optymistyczne.

 

Kora od dawna zmaga z nowotworem i gdy wydawało się, że najważniejszą wojnę w swoim życiu już wygrała, po raz kolejny należy tonować nastroje. Jackowska i jej mąż, Karol Sipowicz mówili na łamach mediów, że najgorsze już jest za nimi a chemioterapia i usunięcie zaatakowanego jajnika przyniosło pożądane rezultaty. Wokalistka wróciła zatem do programu "Must Be The Music", gdzie po raz kolejny będzie oceniała występy uczestników. Niestety pojawiły się głosy, że doszło do przerzutów i istnieje możliwość, że Kora będzie musiała wyjechać z kraju, bo tutaj nie będzie dla niej żadnego ratunku!

 

Bardzo w porządku zachowała się stacja Polsat, która nie tylko pomaga jej na planie i dba o to, by się nie przemęczała, ale także zaoferowała wsparcie finansowe.

 

- Nina Terentiew zaoferowała jej pomoc, gdyby koszty leczenia za granicą były zbyt wysokie – mówi dla "Rewii" jeden z współpracowników dyrektor programowej stacji. Miejmy jednak nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby a Kora szybko poradzi sobie z nawrotem choroby.

 

UDOSTĘPNIONE  PRZEZ:

celebryci_logo_2.jpg

Dział: Wiadomości

Szef zakładu karnego w Rzeszowie zawiadomił prokuraturę, że w celi Mariusza Trynkiewicza znaleziono materiały mające związek z przestępstwem, za które został skazany. Są to rysunki i fotomontaże z treścią pedofilską. Zawnioskowano o areszt dla Trynkiewicza o czym poinformował minister sprawiedliwości Marek Biernacki, twierdząc że znalezione materiały wzmacniają przekonanie co do dalszej izolacji zbrodniarza. Do przeszukania celi skazanego doszło 8 lutego i 10 lutego. Zachodzi pytanie jak one się tam znalazły i jak doszło do ich przeoczenia przy poprzednich rewizjach celi co jest podstawowym środkiem nadzoru nad więżniem.

 

Mariusz Trynkiewicz kończy 11-lutego odsiadywanie wyroku 25 lat więzienia za zabójstwo czterech chłopców. Sąd skazał go na karę śmierci, ale po wyborach 4 czerwca 1989 roku Sejm przyjął moratorium na jej wykonanie wprowadzając ustawę o amnestii. Na jej mocy skazanym na karę śmierci, którzy nie zostali straceni, zamieniono wyroki na kary 25 lat pozbawienia wolności. Kar tych nie można było zamienić na dożywocie, bo do polskiego kodeksu karnego kara dożywotniego pozbawienia wolności powróciła w 1995 roku.

Dział: Wiadomości

Dziś w godzinach przedpołudniowych na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Gielniów 8-letni chłopiec prowadzący samochód spowodował wypadek, wymuszając pierwszeństwo czym doprowadził do zderzenia z samochodem marki Hyundai. Jego ojciec siedział w samochodzie jako pasażer mając 2,3 promila alkoholu. Dziecko doznało obrażeń głowy. Do szpitala trafił także jego 38-letni ojciec. Po wytrzeźwieniu mężczyzna zostanie przesłuchany. Będzie mu postawiony zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi za to do 3 lat pozbawienia wolności.

Dział: Wiadomości

Jerzy Owsiak ogłosił na swoim videoblogu, że udaje się na wypoczynek . Nie jest wiadomo, czy przestaje szefować WOŚP, czy jedynie czasowo zawiesza swoją działalność w Fundacji. Rzecznik Prasowy Wielkiej Orkiestry Krzysztof Dobies odmówił dziennikarzom komentarza w sprawie i potwierdził jedynie, że Jerzy Owsiak w najbliższych dniach będzie niedostępny. Owsiak ma wy­raź­nie dość wy­po­mi­na­nia mu bo­gac­twa, po­dejrz­li­wo­ści i cham­skich wpi­sów w sieci. Ogło­sił, że "re­zy­gnu­je ze wszyst­kie­go". Czy to ozna­cza ko­niec Or­kie­stry? Powiedział, że „skła­da re­zy­gna­cję ze wszystkie­go" oraz re­zy­gnu­je z człon­ko­stwa w Ra­dzie Spo­łecz­nej Rzecz­ni­ka Praw Oby­wa­tel­skich. Czas pokaże co będzie dalej.

Dział: Wiadomości

Kobieta powiesiła się w swoim mieszkaniu. Zwłoki odkrył mąż ,który jest także policjantem. Na razie nieznane są przyczyny jej desperackiego kroku. Według nieoficjalnych informacji, nie zostawiła listu pożegnalnego.

 

Funkcjonariuszka pracowała w policji od 2004 roku. Miała stopień sierżanta sztabowego. Według statystyk Komendy Głównej Policji w latach 2008-2012 doszło do 80 samobójstw wśród pracowników policji. Najczęściej funkcjonariusze odbierali sobie życie przy użyciu broni palnej.

Dział: Wiadomości

Wystarczy napić się alkoholu i w stanie wskazującym wjechać w upatrzoną ofiarę. Wyrok max 12-lat i szansa na wyjście z więzienia po odsiedzeniu 1/2 kary. Nie tylko nieuchronność kary w przypadku pijanych zabójców, ale także jej wysokość ma chyba znaczenie w przypadku morderców za kierownicą, którzy z premedytacją zabijają na naszych drogach. W dniu wczorajszym doszło do kolejnego śmiertelnego wypadku spowodowanego przez 28-letniego pijanego kierowcę. Na drodze krajowej nr 22 w pobliżu wsi Zdroisko niedaleko Gorzowa Wlkp. Kierowane przez Dawida K. audi zderzyło się z fiatem panda. Na miejscu zginęła 14-letnia dziewczyna, 63-letnia kobieta i 40-letni mężczyzna - członkowie jednej rodziny. Sprawca wypadku miał ponad 2-promile alkoholu w oraniźmie.

Dział: Wiadomości

Dwaj mężczyźni podejrzani o zabójstwo właściciela krakowskiego lombardu zostali deportowani do Polski. Ukrywali się w Hiszpanii. Przedstawiono im zarzuty popełnienia zbrodni na Karkowskim Kazimierzu w lutym 2009r. Od strzałów z broni palnej zginął 35-letni właściciel lombardu .. Śledztwo wykazało, że sprawców było dwóch. Jeden z nich wszedł do lombardu i oddał strzały, drugi stał na zewnątrz, na czatach. Motywem działania sprawców była chęć ograbienia ofiary.

Dział: Wiadomości

Pamiętamy ją jako odtwórczynię ról władczyń, królowych, arystokratek i dam. Określano ją mianem królowej PRL-owskiej sceny. Przez wiele lat byłą żoną Józefa Cyrankiewicza najdłużej urzędującego premiera w Polsce (20-lat). Swą przygodę ze sceną rozpoczęła w 1934 roku w Wileńskim Teatrze na Pohulance. Od 1935 r. grała na scenie Teatru Polskiego, gdzie stworzyła ponad 100 ról.

Dział: Wiadomości
Strona 3 z 3