Artykuły filtrowane wg daty: stycznia 2014 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: stycznia 2014 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: stycznia 2014

Jak donoszą agencje informacyjne dziewczynka o imieniu Zara, która była leczona w Polskim szpitalu w Bydgoszczy została zbita przez swojego kuzyna. Uważał on że pobyt i leczenie w naszym kraju uczyniły 7-letnią Zarę nieczystą. Po powrocie dziewczynki z leczenia, całą jej rodzinę przeniesiono w inny rejon kraju, zmieniono im nazwiska i zapewniono pomoc finansową. Jednak każda osoba, która kontaktowała się z siłami koalicji jest zagrożona, dlatego z dziewczynką zerwano kontakt i zapewne dlatego informacja o jej śmierci nie może być potwierdzona w stu procentach.

Dział: Wiadomości

W wyniku uderzenia samochodu w grupę ludzi przechodzących chodnikiem, śmierć na miejscu poniosło 6-osób. Troje dzieci, w wieku 8-10 lat, przewieziono do szpitali w Kamieniu Pomorskim i w Szczecinie. Są w ciężkim stanie. Sprawca był pijany; ma 26 lat i , jak podaje policja, był już notowany za jazdę pod wpływem alkoholu. Za to przestępstwo popełnione w stanie nietrzeźwym grozi do 15 lat więzienia.

Dział: Wiadomości
Strona 2 z 2