Artykuły filtrowane wg daty: stycznia 2014 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: stycznia 2014 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: stycznia 2014

W miejscowości Lipa w województwie podkarpackim ujawniono trzy ofiary, wszystkie mają rany zadane ostrym narzędziem. Jest to matka z dwójką dzieci. Policja nie wyklucza, że to matka zabiła swoje dzieci po czym popełniła samobójstwo.

Dział: Wiadomości

Od kiedy w Polsce zaczyna się zima codziennie ktoś umiera z wychłodzenia. Są to najczęściej bezdomni, którzy nie dotarli do schronisk. Wielu z bezdomnych świadomie nie chce skorzystać z noclegowni pozostając w swoich miejscach dotychczasowego pobytu. Nocują na klatkach schodowych, pustostanach czy też w prowizorycznych szałasach. Niestety z reguły nasze społeczeństwo obojętnie reaguje na te osoby uważając je z grupę II-kategorii. Nie identyfikujemy się z ich losem ani z przyczynami bezdomności. W czasach PRLu bezdomnym było się ze świadomego wyboru. Dziś większość bezdomnych w Polsce jest ofiarą systemu w jakim żyjemy, niestety.

Dział: Wiadomości

Najnowszy bilans zabitych w ciągu ostatnich 24-godzin, to 49-osób. Zamieszki wybuchły w trzecią rocznicę obalenia rządów Husni Mubaraka.. Tłem zamieszek są protesty zwolenników  Muhammada Mursiego przeciwko odsunięcia go od władzy i dlegalizacji Bractwa Muzułmańskiego.. Do starć doszło w kilku miastach Egiptu. Aresztowano wielu demonstrantów. Od czasu przewrotu wojskowego, który odsuną od władzy Mursiego zginęło w Egipcie 1000-osób.

Dział: Wiadomości

Artur Szpilka poniósł porażkę w nowojorskim Madison Square Garden Theater Polak przegrał przed czasem z Amerykaninem Bryantem Jenningsem. Sędzia przerwał walkę w ostatniej - 10 rundzie, gdy przyćmiony po wcześniejszym knockdownie Szpilka nie był już w stanie odpowiadać na ataki rywala. Po walce nasz pięściarz powiedział o tym, że w przyszłości musi dokonać sporych zmian w swojej technice.

Dział: Wiadomości

Do wypadku doszło na parkingu przy hipermarkecie w Kołobrzegu. 39-letnia kobieta wypłacała z bankomatu pieniądze. Za jej plecami zaparkował Ford Transit. Kierowca wysiadł, by od strony pasażera wysadzić swojego 2,5-rocznego synka. Samochód zostawił na biegu z kluczykami w stacyjce. Dziecko przesiadło się na fotel kierowcy, przekręciło klucz i samochód ruszył. Auto uderzyło w kobietę przygniatając ją do bankomatu. Z na szczęście niewielkimi stłuczeniami została przewieziona do szpitala.

Dział: Wiadomości

Dziś sąd w Gdańsku wydał wyrok w sprawie zamordowania 10-letniego chłopca. Morderca chłopca jest już skazany prawomocnym wyrokiem za zabójstwo 11-latka, którego dokonał w 2005-roku. Będzie mógł się ubiegać o zwolnienie z więzienia dopiero po upływie 25-lat. Prokuratura domagała się dla oskarżonego kary dożywocia z możliwością ubiegania się o warunkowe, przedterminowe zwolnienie po 35 latach, sąd nie przychylił się jednak do tego wniosku, m.in. ze względu na ograniczoną poczytalność Trojaka w momencie zabójstwa.

 

W trakcie procesu Trojak przyznał się do winy i przeprosił rodzinę. Sąd wyraził zgodę na publikację wizerunku zabójcy.

Dział: Wiadomości

kora_006.jpgJest jednak dobrej myśli. Kiedy Kora potwierdziła informacje, że wraca do pracy i będziemy mogli ją zobaczyć w kolejnej edycji programu Must Be The Music, wydawało się, że najgorsze jej już za nią. Niestety, przed Olgą Jackowską jeszcze długa droga. Charyzmatyczna piosenkarka zniknęła z mediów przez chorobę i wszyscy zaczęli zastanawiać się, co jej dolega. Okazało się, że Kora ma raka jajnika. Lekarze natychmiast usunęli zaatakowany narząd, jednak niestety okazało się, że pojawiły się przerzuty.

 

Jak informuje „Fakt”, była liderka Maanamu i jej mąż, Karol Sipowicz wierzą, że wszystko będzie dobrze i wspólnymi siłami wygrają z nowotworem.

 

Trzymamy kciuki!

 

UDOSTĘPNIONE  PRZEZ:

celebryci_logo_2.jpg

Dział: Wiadomości

We wsi Godziszce koło Bielska doszło dziś w nocy do tragedii. 30-letni mężczyzna zabił swoich rodziców - 58-matkę i 59-ojca. Sprawca jest pokaleczony i znajduje się w szpitalu pilnowany przez policję.

Dział: Wiadomości

Dwie osoby zginęły, a jedna została ranna w wyniku zderzenia tramwaju z samochodem osobowym w Łodzi. Według policji motorniczy miał ponad 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

Jak poinformowała łódzka policja, do wypadku doszło kilka minut po godz. 13 na skrzyżowaniu ul. Piotrkowskiej i ul. Radwańskiej. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn tramwaj linii 16 wjechał w samochód osobowy, a ten uderzył następnie trzy osoby na przejściu dla pieszych. Dwie zginęły na miejscu, trzecia została przewieziona do szpitala, jest w stanie ciężkim.

Dział: Wiadomości

Od czasu społecznej rewolty w 2011 roku w następstwie rozprzężenia w policji oraz napłynięcia do kraju znacznych ilości broni stan bezpieczeństwa w Egipskich kurortach znacznie się pogorszył. Wczoraj w Hurghadzie po tygodniowych poszukiwaniach odkryto ciała dwojga szwajcarskich turystów. Policja o zabójstwo podejrzewa strażnika willi,w której mieszkali. Motywem zbrodni była chęć zagarnięcia domu przez strażnika.

Dział: Wiadomości
Strona 1 z 2