Czekamy na zgłoszenia w Plebiscycie Diamenty Beauty 2018! - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Czekamy na zgłoszenia w Plebiscycie Diamenty Beauty 2018! - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
poniedziałek, 05 lutego 2018 18:56

Czekamy na zgłoszenia w Plebiscycie Diamenty Beauty 2018!

plebiscyt diamenty beauty trustedcosmeticsCzy w ofercie Twojej firmy znajduje się innowacyjny kosmetyk, produkt lub wyjątkowa usługa, które warto pokazać światu? Czy Twoja drogeria internetowa, gabinet medycyny estetycznej lub stomatologii wyróżnia się w jakikolwiek sposób na tle konkurencji? Może wykonuje niedostępne nigdzie indziej usługi? A może jesteś autorką książki z branży urody i zdrowia, która charakteryzuje się niesamowitą zawartością?

Już po raz III rusza Plebiscyt Diamenty Beauty. Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie "Diamenty Beauty", w którym nagradzamy godne zaufania i wyróżniające się na tle konkurencji usługi, kosmetyki, książki i firmy.

Jeśli Twój produkt, firma, książka, preparat, drogeria, linia kosmetyków lub usługa jest nowatorska, innowacyjna i nowoczesna zgłoś ją do tego konkursu. Możesz otrzymać prestiżową statuetkę i certyfikat "Diamenty Beauty", którym nagrodzeni zostaną wyłącznie liderzy w branży.

 

Kto ma szansę na wyróżnienie w Plebiscycie Diamenty Beauty?

Do udziału Konkursie "Diamenty Beauty" zapraszamy firmy z szeroko rozumianej branży zdrowia i urody, bez względu na wielkość i status prawny. Szansę na certyfikat i godło promocyjne "Diamenty Beauty" otrzymają produkty, usługi, firmy oraz linie kosmetyków odznaczające się wysoką jakością, oraz:

  • znajdują się w gronie najlepszych produktów, usług, firm i marek dostępnych na rynku z szeroko rozumianej

  • branży zdrowia i urody;

  • doskonale odpowiadają na potrzeby konsumentów;

  • posiadających wysoką jakość i wartość dla klientów;

  • są wyjątkowe i odróżniają się od konkurencji;

  • inwestują w interesujące, oryginalne, innowacyjne rozwiązania produktowe i usługowe.

 

Do kiedy można zgłosić swój udział w Konkursie Diamenty Beauty?

Zgłoszenia przyjmowane są w terminie do 31 marca 2018 roku włącznie.

W 2016 roku w I Edycji Plebiscytu Diamenty Beauty nagrodziliśmy 12 firm!
W 2017 roku w II Edycji Plebiscytu Diamenty Beauty rozdaliśmy 30 pięknych, eleganckich statuetek.

Ogłoszenie wyników tegorocznej edycji konkursu "Diamenty Beauty" oraz prezentacja nagrodzonych produktów, usług i firm nastąpi w maju 2018 roku na łamach naszego portalu oraz w naszych mediach społecznościowych.

 

"Diamenty Beauty" jest to promocja wyróżniających się firm oraz zaufanych produktów i usług w branży zdrowia i urody!

 

Zapraszamy do udziału: http://www.trustedcosmetics.pl/diamenty-beauty/

 

Skomentuj