Święto urody, luksusu i piękna – Targi Uroda i Estetyka oraz LUX&ELEGANCE już w październiku! - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Święto urody, luksusu i piękna – Targi Uroda i Estetyka oraz LUX&ELEGANCE już w październiku! - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Święto urody, luksusu i piękna – Targi Uroda i Estetyka oraz LUX&ELEGANCE już w październiku!

Oceń ten artykuł
(9 głosów)

urodaesteMiłośnicy piękna i wielbiciele luksusowych zabiegów powinni zaznaczyć w swoich kalendarzach tę datę na czerwono – 19 i 20 października 2013 zapowiada się na wykwintny okres w kalendarzu Łodzi. Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają na kolejną edycję targów URODA I ESTETYKA oraz na premierowe wydanie targów LUX&ELEGANCE. Cel jest oczywisty: zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów.

Organizatorzy do zaprezentowania swojej oferty zaprosili producentów i dystrybutorów profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, pielęgnacji włosów i paznokci, kosmetyków kolorowych. Pasjonaci nowinek ze świata towarów luksusowych i producenci ekskluzywnych produktów spotkają się w samym centrum Polski – w Łodzi. Jesteśmy przekonani, że lokalizacja spełni wszystkie oczekiwania tak wymagających imprez jak URODA i ESTETYKA oraz LUX&ELEGANCE.

 

Nie tylko dla profesjonalistów

 

Na zwiedzających czekać będą właściciele wysokiej klasy ośrodków Spa&Wellness, instytutów urody, ośrodków szkoleniowych oraz centrów i klinik medycyny estetycznej i zdrowotnej. Swoje usługi prezentować będą firmy specjalizujące się kompleksowym wyposażeniem salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Wśród stoisk targów URODA i ESTETYKA będzie można znaleźć niemal wszystkie rodzaje kosmetyków, począwszy od kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych poprzez biokosmetyki, kosmetyki naturalne, kosmetyki do bezpiecznego opalania, pielęgnacji dłoni, paznokci, stóp i włosów oraz aparaturę i urządzenia do kompleksowego wyposażenia salonów kosmetycznych, klinik medycyny estetycznej i ośrodków SPA. – Targi skierowane są do dwóch grup odbiorców: profesjonalistów i klientów indywidualnych – opowiada Kamila Berezińska, kierownik projektu z Międzynarodowych Targów Łódzkich. – Każdy zwiedzający znajdzie coś dla siebie, bo swoją ofertę zaprezentuje kilkudziesięciu producentów i dystrybutorów z szerokiej branży związanej z kosmetyką, kosmetologią i spa. Na targach poznać będzie można także ofertę salonów i gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej oraz szkół i ośrodków szkoleniowych.

 

Salon elegancji

Targi LUX&ELEGANCE to odpowiedź na zapotrzebowanie odbiorców na towary wysokiej jakości, usługi ekskluzywne i luksusowe produkty najlepszych marek. Ideą łódzkich targów jest popularyzacja luksusowego stylu życia, elegancji i oryginalności. LUX&ELEGANCE to przede wszystkim szansa na zaprezentowanie oferty dla klienta biznesowego, nawiązanie bezpośredniej współpracy z importerami i producentami, jak również głębsze poznanie rynku towarów i usług luksusowych, który intensywnie rozwija się w Polsce. Organizatorzy do udziału w imprezie zaprosili przede wszystkim przedstawicieli świata mody, producentów i dystrybutorów dóbr luksusowych m.in.: biżuterii, samochodów, sztuki, produktów hi-tech oraz designu. – Do zaprezentowania swojej oferty zachęcamy także organizatorów ekskluzywnych podróży, wyrafinowanych ofert spędzania wolnego czasu i wypoczynku – dodaje Kamila Berezińska z Międzynarodowych Targów Łódzkich. Na LUX&ELEGANCE zwiedzający będą mieli szanse poznać usługi eleganckich restauracji, firm specjalizujących się w kompleksowym organizowaniu najwyższej jakości imprez okolicznościowych oraz producentów i importerów wysokiej klasy produktów z branży FMCG.

Nie ma Cię na liście wystawców?

 

Lista wystawców jest jeszcze otwarta – organizatorzy są zapraszają również dopiero co startujące firmy w branży kosmetycznej jak i nowo otwarte salony urody. – Wierzymy, że będzie to doskonała okazja do prezentacji i sprzedaży swoich produktów – dodaje Kamila Berezińska z MTŁ. Udział w targach daje możliwość zaprezentowania swojej oferty w najbardziej ekskluzywnym gronie luksusowych marek na pierwszym tego typu wydarzeniu w Polsce – w centrum kraju, na skrzyżowaniu autostrad A1 i A2, w ścisłej bliskości infrastruktury kolejowej, lotniska im. Reymonta, w mieście wyjątkowo atrakcyjnym dla środowisk biznesowych, w mieście kreatywnych marek.

 

Zgłoś swoją firmę do 2 września!
NIE MOŻE CIĘ TAM ZABRAKNĄĆ!


ŁÓDŹ
19-20 PAŹDZIERNIKA 2013

 

756x310_URODA_and_LUX.jpg

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADZWOŃ LUB NAPISZ
Kamila Berezińska – kierownik projektu

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. +48 42 638 62 60


* * *

 

 

Zakres targów URODA i ESTETYKA

 1. Dermatologia estetyczna
 2. Kosmetologia lecznicza
 3. Chirurgia plastyczna
 4. Kosmetyka pielęgnacyjna
 5. Kosmetyka kolorowa
 6. Kosmetyki do pielęgnacji i upiększania ciała i twarzy
 7. Biokosmetyki
 8. Kosmetyki naturalne
 9. Kosmeceutyki
 10. Preparaty i akcesoria do manicure, pedicure
 11. Odżywki i lakiery pielęgnacyjne do paznokci
 12. Kosmetyki do pielęgnacji i regeneracji włosów
 13. Kosmetyki do bezpiecznego opalania
 14. Podologia
 15. Suplementy diety

 

Zakres targów LUX&ELEGANCE

 1. Moda
 2. Biżuteria
 3. Zegarki
 4. Samochody
 5. Sztuka
 6. Design
 7. Hotele
 8. Restauracje
 9. Podróże
 10. Lifestyle
 11. Uroczystości
 12. Usługi finansowe, mieszkaniowe, ubezpieczeniowe
 13. Portale i wydawnictwa branżowe
 14. Inne

 

Więcej na http://urodaestetyka.pl/

Skomentuj