ULTRALIFT HIFU COMPACT 3D - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka ULTRALIFT HIFU COMPACT 3D - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Ta zakładka prezentuje urządzenia i preparaty dedykowane wyłącznie dla gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetologów legitymujących się odpowiednimi certyfikatami.
Należy pamiętać ,o tym że brak odpowiednich kwalifikacji do pracy na prezentowanym przez nas produktach może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań zdrowotnych a także trwałego oszpecenia ciała.
Red.Port.

ULTRALIFT HIFU COMPACT 3D

Oceń ten artykuł
(1 głos)

hifu comapact 3dHIFU (High  Intensity Focused Ultrasound)- System opierający się na zastosowaniu silnie skupione fali dźwiękowej.Jest to jedna z najnowocześniejszych metod niechirurgicznej poprawy wyglądu.

 

Dzięki zastosowaniu systemu punktów energetycznych emitowanych w niewielkiej odległości od siebie pozwala na uzyskanie  maksymalnej wydajności zabiegowej, maksymalnej głębokości działania bez termicznego uszkodzenia tkanek.

 

W efekcie uzyskujemy efekt odbudowania włókien kolagenowych,odbudowę struktury skóry,poprawa owalu twarzy,ujędrnienie skóry.

 

Urządzenie jest w stanie wygenerować natychmiastowy skurcz,neokolageneze,elastogeneze,pozwalając jednocześnie na wpływ na wszystkich poziomach naskórek, skóra właściwa,lifting powierzchniowych mięśni.Ten ostatni ma zasadnicze znaczenie w liftingu twarzy. Maksymalna głębokość działania tej technologii sprzyja odbudowie tkanek.

 

Temperatura powstała w efekcie zastosowania technologii HIFU może wynieść 65-70 stC.Powstałe w ten sposób mikrouszkodzenia zwiększają naturalną zdolność regeneracji tkanek.System Ultra Lift HIFU jest wstanie sięgnąć do głębokości 4,5mm. , a nawet 13mm

 

Celem uzyskania kontrolowanej głębokości działania fal urządzenie posiada trzy przetworniki:

  • 10MHz pozwala na uzyskanie skupienia ogniskowej na poziomie 1,5mm(skierowane głównie na terapię naskórkową)
  • 8MHz pozwala na skupienie ogniskowej na poziomie 3mm(działanie na poziomie głębokich warstw skóry)
  • 4MHz pozwala na skupienie ogniskowej na poziomie 4,5mm( lifting twarzy,powierzchniowe mięśnie twarzy)

Głowice o głębokości penetracji 8mm/13mm są przeznaczone do zabiegów mających na celu eliminację tkanki tłuszczowej, zabiegów ujędrniających na ciało, zabiegów eliminujących blizny i rozstępy. Każdy strzał to 525 impulsów

 

System NUTRI HIFU pozwala na skupienie energii z możliwością selektywnego wyboru głębokości oddziaływania.Pozwala na oddziaływanie na tkanki z zachowaniem nienaruszonego naskórka.Dzięki temu możemy wykonywać zabiegi przy każdym rodzaju skóry i o każdej porze roku.

 

Urządzenie ULTRALIFT HIFU COMPACT 3D wyróżnia się głowicami o 525 punktach zabiegowych na ciało a nie jak w przypadku tradycyjnych urządzeń jedną linią

 

Urządzenie pozwala na regulację ilości linii emitowanych podczas jednego uderzenia.

 

Dane techniczne:

  • zasilanie 230V/50Hz
  • maksymalna moc 200W
  • głowice na twarz 1,5/3/,4,5 mm 10000linii
  • głowice na ciało 8/13mm  525 pinów na uderzenie  550 strzałów
  • moc 0,1-3J regulowane co 0,1J
  • czytelne menu
  • Gwarancja 24 mce

 

Więcej na: http://www.healthbeautytech.pl/

 

Czytany 492 razy

Skomentuj