Ulmea Smas Therapy - Nowa technologia HIFU - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Ulmea Smas Therapy - Nowa technologia HIFU - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Ta zakładka prezentuje urządzenia i preparaty dedykowane wyłącznie dla gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetologów legitymujących się odpowiednimi certyfikatami.
Należy pamiętać ,o tym że brak odpowiednich kwalifikacji do pracy na prezentowanym przez nas produktach może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań zdrowotnych a także trwałego oszpecenia ciała.
Red.Port.

Ulmea Smas Therapy - Nowa technologia HIFU

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Technologia skoncentrowanej wiązki ultradźwięków to jedna z najskuteczniejszych, nieinwazyjnych metod walki z wiotkością skóry w obrębie twarzy i ciała. Po wykonaniu zabiegu pacjent od razu może wrócić do swoich codziennych czynności, ciesząc się pierwszymi efektami już po 1,5h po wykonaniu zabiegu!

 

W stosunku do innych, alternatywnych metod , technologia HIFU umożliwia znacznie głębszą penetrację tkanki – wiązka dociera aż do warstwy SMAS!

 hifu1

Zabieg skoncentrowaną wiązką ultradźwięków polega na wytworzeniu szeregu punktów, w których następuje nagły skok temperatury powyżej 60°C. Doprowadzamy dzięki temu do silnego skrócenia włókna kolagenowego, oraz stymulacji fibroblastów do produkcji nowego kolagenu. Wzmożona regeneracja i przebudowa tkanki obserwowana jest przez kolejny rok dając efekt silnego liftingu
i napięcia skóry w miejscu zabiegowym.

 

Ulmea SMAS Therapy umożliwia wykonanie punktów odparowania na różnych głębokościach tkanki – od 1,5mm docierając do wierzchnich warstw skóry właściwej, do 4,5mm powodując koagulację tkanki na poziomie warstwy SMAS. Ponadto Ulmea wyposażona jest w kartridż 13mm, umożliwiający efektywną redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Zalety terapii Ulmea HIFU

  

 Intuicyjny interfejs

Ulmea posiada jeden z najbardziej intuicyjnych systemów zabiegowych na rynku. Operator ma możliwość pełnej regulacji wartości energii, odstępów między punktami koagulacji oraz długości linii. Ponadto wykorzystanie systemu PRS ® wpływa na redukcję odczuć bólowych pacjenta podczas wykonywania zabiegu. hifu5

 

Więcej na: https://pczk.com.pl/

 

Czytany 998 razy

Skomentuj