Thermofrax RF Radiofrekwencja mikroigłowa - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Thermofrax RF Radiofrekwencja mikroigłowa - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Ta zakładka prezentuje urządzenia i preparaty dedykowane wyłącznie dla gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetologów legitymujących się odpowiednimi certyfikatami.
Należy pamiętać ,o tym że brak odpowiednich kwalifikacji do pracy na prezentowanym przez nas produktach może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań zdrowotnych a także trwałego oszpecenia ciała.
Red.Port.

Thermofrax RF Radiofrekwencja mikroigłowa

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

thermofrax rfRadiofrekwencja mikroigłowa jest połączeniem dwóch technik: radiofrekwencji oraz mikronakłuwania. Radiofrekwencja to działanie na skórę falą elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, która poprzez ogrzewanie tkanki stymuluje jej regenerację.

Ciepło powoduje obkurczanie włókien kolagenowych, a także indukuje procesy tworzenia nowego kolagenu.

Mikronakłuwanie to z kolei działanie na skórę mikroigłami, które uszkadzając mechanicznie tkankę pobudzają jej regenerację.

Połączenie obu wymienionych technik pozwala na osiągnięcie lepszych efektów, niż w przypadku stosowania każdej z tych metod osobno.

Radiofrekwencja mikroigłowa pozwala dokładnie określić zakres zabiegu poprzez nakłucie skóry na pożądaną głębokość, nawet do 3,0 mm.

Działa przy tym skuteczniej niż klasyczne lasery, które sięgają nie głębiej, niż 1,7 mm.

W radiofrekwencji mikroigłowej dokładnie regulujemy nie tylko zasięg zabiegu, ale również czas oraz intensywność nagrzewania tkanek.

To, jak głęboko, jak długo i z jaką energią zadziałamy na tkankę, zależy od okolicy ciała oraz rodzaju zmiany poddawanej leczeniu.

Podczas zabiegu na skórę działa się temperaturą 45-60 stopni.

Niższa temperatura nie uruchomi procesów regeneracji, z kolei wyższa – doprowadzi do zwęglenia tkanek.

W radiofrekwencji mikroigłowej, dzięki obecności mikroigieł, które przewodzą ciepło w głąb skóry, każda warstwa skóry poddana zabiegowi jest równomiernie nagrzewana.

 

Więcej na: http://www.clarena.pl/

 

Czytany 754 razy

Skomentuj