Plasma Pix - urządzenie do bezdotykowego frakcjonowania skóry zimną plazmą - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Plasma Pix - urządzenie do bezdotykowego frakcjonowania skóry zimną plazmą - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Ta zakładka prezentuje urządzenia i preparaty dedykowane wyłącznie dla gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetologów legitymujących się odpowiednimi certyfikatami.
Należy pamiętać ,o tym że brak odpowiednich kwalifikacji do pracy na prezentowanym przez nas produktach może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań zdrowotnych a także trwałego oszpecenia ciała.
Red.Port.

Plasma Pix - urządzenie do bezdotykowego frakcjonowania skóry zimną plazmą

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

plazma pixUrządzenie do bezdotykowego frakcjonowania skóry zimną plazmą, to rewolucja w odmładzaniu i przywracaniu witalności komórkom skóry. Plazma powoduje mikrouszkodzenia naskórka, dzięki czemu pobudza jego regenerację. Mobilizuje produkcję kolagenu i elastyny. Zmarszczki ulegają wygładzeniu, poprawia się napięcie skóry. Odbudowa skóry pozwala także na niwelowanie plam i przebarwień. Pod głowicą wytwarza się ozon, który działa bakteriobójczo.

 

Urządzenie zawiera:
- głowicę plazmową,
- wyświetlacz dotykowy,
- elektrodę bierną,
- przycisk nożny.

 

Wskazania:
- zmarszczki,
- wiotka skóra,
- utrata jędrności,
- zmiany trądzikowe,
- blizny,
- rozstępy,
- plamy i przebarwienia,
- szara, zmęczona skóra,
- sucha skóra.

 

Więcej na: http://www.clarena.pl/

 

Czytany 686 razy

Skomentuj