PicoSure laser do usuwania tatuaży - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka PicoSure laser do usuwania tatuaży - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Ta zakładka prezentuje urządzenia i preparaty dedykowane wyłącznie dla gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetologów legitymujących się odpowiednimi certyfikatami.
Należy pamiętać ,o tym że brak odpowiednich kwalifikacji do pracy na prezentowanym przez nas produktach może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań zdrowotnych a także trwałego oszpecenia ciała.
Red.Port.

PicoSure laser do usuwania tatuaży

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

picosure

 

PicoSure – nowy laser do usuwania tatuaży!

 

PicoSure to przełom w laseroterapii. Jest to pierwszy pikosekundowy laser na świecie, który pozwala skutecznie usunąć tatuaż (już w ciągu 2-5 zabiegów!), ponadto sprawdza się w redukcji blizn potrądzikowych, przebarwień, rozstępów i zmarszczek.

 

Wykonywane nim zabiegi są bezbolesne i nie powodują negatywnych skutków ubocznych, za to dużo szybciej dają efekty. W niektórych przypadkach liczba spotkań ze specjalistą zmniejszyła się aż trzykrotnie. Ponadto, po zabiegach z zastosowaniem lasera PicoSure można od razu wrócić do swoich codziennych aktywności.

 

– Lasery dotychczas stosowane do usuwania tatuaży (przede wszystkim Q-Switch), choć skuteczne, nie dawały tak doskonałych efektów. To zupełnie nowa i rewolucyjna technologia. Impuls światła jest 1000-krotnie krótszy (pikosekundowy) niż w laserach znanych przez ostatnie 20 lat. Pigment jest rozbijany i usuwany bez naruszenia naskórka, nie ma więc ryzyka powstania zgrubień i blizn, a pacjent od razu może wrócić do codziennych aktywności.

 

 

 

 

 

 

 

Więcej na: http://pure-equipment.pl/

 

 

Czytany 201 razy
Więcej w tej kategorii: « Oxybrazja Hifu 2d 8 głowic »

Skomentuj