Oxybrazja - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Oxybrazja - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Ta zakładka prezentuje urządzenia i preparaty dedykowane wyłącznie dla gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetologów legitymujących się odpowiednimi certyfikatami.
Należy pamiętać ,o tym że brak odpowiednich kwalifikacji do pracy na prezentowanym przez nas produktach może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań zdrowotnych a także trwałego oszpecenia ciała.
Red.Port.

Oxybrazja

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Oxybrazja to jeden z najbardziej innowacyjnych sposobów rewitalizacji skóry ze szczególnym zaleceniem dla cer wrażliwych, alergicznych i naczyniowych. Zabieg oxybrazji polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą jednoczesnej aplikacji tlenu i strumienia soli fizjologicznej. Tlen ma za zadanie pobudzić odbudowę włókien kolagenowych, które poprawiają elastyczność skóry i naczyń włosowatych oraz poprzez dezynfekcję zahamować rozwój trądziku. Sól fizjologiczna jest sterylnym roztworem chlorku sodu w wodzie o stężeniu 0,9%. Bardzo skutecznie łagodzi różnego rodzaju stany zapalne oraz nawilża i zmiękcza skórę.

 

crissWychodząc naprzeciw potrzebom klientów marka CRISS wprowadziła na rynek zmienioną wersję poprzedniego aparatu Hydroxy4. W tej chwili występuje on w kolorystyce czystej bieli z niebieskim podświetleniem.

 

Aparat CRISS Hydroxy4 służy do złuszczania naskórka (abrazji) przy użyciu tlenu z butli oraz soli fizjologicznej wyrzucanych przy użyciu specjalnej dyszy z mocą 5-8 bar.
Jest to ważne, gdyż zbyt niskie ciśnienie nie przyniesie nam oczekiwanych rezultatów.
Jednak wyższe ciśnienie jest już niebezpieczne dla skóry.

 

Istnieje możliwość rozbudowania go o dodatkowe dysze do zabiegów infuzji tlenowej, która pozwala bezdotykowo rozprowadzić pożądany kosmetyk na skórze i masażu tlenowego będącego świetnym wykończeniem zabiegu.

 

Producent udziela dożywotniej gwarancji (nie krótszej niż 36 miesięcy) na urządzenie oraz kompleksowy i sprawny serwis.

 

Więcej na: http://criss.pl/

 

Czytany 177 razy

Skomentuj