Łóżko kosmetyczne solne elektr. SPA ANDROMEDA SALT MOVER - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Łóżko kosmetyczne solne elektr. SPA ANDROMEDA SALT MOVER - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Ta zakładka prezentuje urządzenia i preparaty dedykowane wyłącznie dla gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetologów legitymujących się odpowiednimi certyfikatami.
Należy pamiętać ,o tym że brak odpowiednich kwalifikacji do pracy na prezentowanym przez nas produktach może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań zdrowotnych a także trwałego oszpecenia ciała.
Red.Port.

Łóżko kosmetyczne solne elektr. SPA ANDROMEDA SALT MOVER

Oceń ten artykuł
(1 głos)

lozko solneAndromeda Salt Mover jest prostym, a za razem nowoczesnym i unikatowym łóżkiem przeznaczonym do stworzenia wyjątkowego miejsca relaksu, stworzonym przez włoską firmę Vismara. Andromeda Salt Mover daje klientowi możliwość leżenia na kryształach soli Himalajskiej wprowadzając go w stan ukojenia. Ponadto podgrzewane leżysko w zakresie od 30°C do 42°C w połączeniu z koloroterapią dodadzą energii, witalności i przywrócą równowagę ducha i ciała. Kolor i natężenie światła sterowane są za pomocą pilota z dotykowym wyświetlaczem dającym możliwość stworzenia niezliczonej gamy kolorów. Łóżko wykonane jest z wielowarstwowego, grubego drewna, wytrzymałego i odpornego na zabrudzenia. Grubość drewnianych płyt użytych do produkcji konstrukcji stołu Andromeda wynosi aż 21mm co wyróżnia Vismarę spośród innych producentów mebli. Andromeda Salt Mover posiada elektryczną regulację wysokości sterowana pedałem nożnym w zakresie od 57cm do 79cm. Dzięki temu istnieje możliwość dostosowania wysokości do wzrostu każdego pracownika co gwarantuje komfort pracy. Łóżko dostępne jest w kolorze wenge lub białym lakierowanym. Wysoka jakość wykonania i niezwykła dbałość o szczegóły wykończenia stawiają produkty Vismara na najwyższej półce wśród producentów mebli kosmetycznych.

 

Zastosowanie:

- do gabinetów relaks

- do gabinetów SPA

- do gabinetów koloroterapii i grot solnych

 

Elementy składowe:

- rama łóżka z diodami LED i podgrzewanym leżyskiem

- kryształy soli Himalajskiej 75kg

- pilot ręczny do koloroterapii

- pedał nożny do regulacji wysokości

 

Parametry techniczne:

- regulowana wysokość w zakresie między 570mm, a 790mm

- długość 2040mm

- szerokość 780mm

- waga 80kg

- waga soli himalajskiej 75kg

- udźwig max. 200kg

 

Więcej na: http://dlakosmetologii.pl/

 

Czytany 626 razy

Skomentuj