Łóżko do masażu LUNA X z podgrzewaniem - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Łóżko do masażu LUNA X z podgrzewaniem - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Ta zakładka prezentuje urządzenia i preparaty dedykowane wyłącznie dla gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetologów legitymujących się odpowiednimi certyfikatami.
Należy pamiętać ,o tym że brak odpowiednich kwalifikacji do pracy na prezentowanym przez nas produktach może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań zdrowotnych a także trwałego oszpecenia ciała.
Red.Port.

Łóżko do masażu LUNA X z podgrzewaniem

Oceń ten artykuł
(1 głos)

lozko luna xLuna X to najnowszy model łóżka do masażu, który spełni Twoje największe oczekiwania zarówno w salonie kosmetycznym, gabinecie odnowy biologicznej, jak i SPA. Łóżko znajduje swoje zastosowanie do zabiegów masażu oraz innych zabiegów kosmetycznych wykonywanych na twarz i ciało.

 

Łóżko zostało opcjonalnie wyposażone w funkcję podgrzewania, co podnosi komfort podczas wykonywania zabiegów.

 

Podstawa w kształcie litery X idealnie pasuje do orientalnego wystroju. Regulacja w 3 płaszczyznach za pośrednictwem siłowników elektrycznych pozwala na szybkie i wygodne ustawienie fotela w wybranej pozycji.

 

Parametry

długość:197cm

szerokość:74 cm

wysokość:61-95 cm

kąt nachylenia zagłówka:700

kąt nachylenia podnóżka:250

 

Więcej na: http://dlakosmetologii.pl/

 

Czytany 635 razy

Skomentuj