Łóżko do masażu LUNA H z podgrzewaniem - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Łóżko do masażu LUNA H z podgrzewaniem - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Ta zakładka prezentuje urządzenia i preparaty dedykowane wyłącznie dla gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetologów legitymujących się odpowiednimi certyfikatami.
Należy pamiętać ,o tym że brak odpowiednich kwalifikacji do pracy na prezentowanym przez nas produktach może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań zdrowotnych a także trwałego oszpecenia ciała.
Red.Port.

Łóżko do masażu LUNA H z podgrzewaniem

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

lozko luna hLUNA H to najnowszy model łóżka do masażu, który spełni oczekiwania zarówno w salonie kosmetycznym, gabinecie odnowy biologicznej jak i Spa. Łóżko znajduje swoje zastosowanie do zabiegów masażu, czy w innych zabiegach kosmetycznych wykonywanych na twarz lub ciało. Łóżko posiada bardzo stabilną podstawę w kolorze drewna. Podstawa na dwóch kolumnach zwiększa stabilność łóżka.

 

Łóżko zostało opcjonalnie wyposażone w funkcję podgrzewania, co podnosi komfort podczas wykonywania zabiegów.

 

Regulacja w 5 płaszczyznach za pośrednictwem siłowników elektrycznych pozwala na szybkie i wygodne ustawienie fotela w wybranej pozycji.

 

Parametry

długość:191cm

szerokość:72 cm

wysokość:65-90,5 cm

waga:80 kg

zasilanie:230V

moc:400 W

 

Więcej na: http://dlakosmetologii.pl/

Czytany 654 razy

Skomentuj