Laser SHR - Sphinx 2 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Laser SHR - Sphinx 2 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Ta zakładka prezentuje urządzenia i preparaty dedykowane wyłącznie dla gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetologów legitymujących się odpowiednimi certyfikatami.
Należy pamiętać ,o tym że brak odpowiednich kwalifikacji do pracy na prezentowanym przez nas produktach może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań zdrowotnych a także trwałego oszpecenia ciała.
Red.Port.

Laser SHR - Sphinx 2

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

laser shrLaser SHR "Sphinx" to jedno z najbardziej nowoczesnych urządzeń do laserowego usuwania owłosienia na naszym rynku. Urządzenie pozwala wykonać szybkie i skuteczne zabiegi epilacji, nie tracąc przy tym najważniejszych zalet IPL'a - czyli możliwości wykonywania zabiegów fotoodmładzania, zamykania naczynek, czy usuwania przebarwień. Prezentowany model wyposażony jest w dodatkową głowice do zabiegów liftingujących, a także znacznie ułatwia pracę, ponieważ nie wymaga tak częstych wymian filtrów. Sprzęt fantastycznie wygląda i dodaje prestiżu każdemu gabinetowi kosmetycznemu. 

 

Cechą charakterystyczną "Sphinxa" jest duży, kolorowy wyświetlacz LCD 10,4 cala. Na dotykowym ekranie mamy gotowe programy zabiegowe i widoczne wszystkie niezbędne parametry.

Państwa klienci, obok doskonałych efektów zabiegowych, docenią na pewno wysoki komfort podczas epilacji, która jest niemalże bezbolesna.

 

Funkcje urządzenia

 1. Usuwanie owłosienia (szybsze i lepsze efekty niż w przypadku IPL)
 2. Foto-odmładzanie
 3. Zamykanie naczynek
 4. Usuwanie przebarwień, plam
 5. Lifting 

 

Czym właściwie jest technologia SHR?

SHR (ang. Super Hair Removal) to rewolucyjna technologia usuwania owłosienia, która w ostatnim czasie podbija rynek kosmetologiczny. Technologia ta łączy laseroterapię jak i technologię IPL (Intense Pulse Light). Co najważniejsze technologia ta jest niemal całkowicie bezbolesna! SHR z systemem "In Motion" jest przełomem w trwałym usuwaniu owłosienia. Cały zabieg jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla klienta, a skóra jest dużo lepiej chroniona niż w przypadku użycia IPL, czy Lasera Diodowego. 

 

Dlaczego warto zdecydować się na zakup Sphinxa?

 1. Nowa technologia SHR gwarantująca lepsze efekty zabiegowe niż IPL/E-light
 2. Duży wyświetlacz zapewniający komfortową pracę (Polskie Menu)
 3. Duża powierzchnia zabiegowa głowicy (HR 15x50mm - do epilacji i SR 12x30mm )
 4. Gotowe programy zabiegowe (możliwość ustawienia parametrów na podstawie fototypu skóry, grubości i koloru włosa)
 5. Niemiecka lampa Xeonowa - wydajność do 400 000 strzałów (nawet 10x bardziej żywotny od IPL)
 6. Niemal bezbolesne zabiegi dzięki zastosowaniu wydajnego chłodzenia
 7. Cena - niższa niż w przypadku starszej technologii sPTF !
 8. Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego zapewnia dodatkowo darmowe szkolenie w gabinecie klienta na terenie całego kraju, a także niezbędne materiały reklamowe takie jak ulotki, czy plakaty
 9. Tani serwis pogwarancyjny

Więcej na: http://pczk.com.pl/

 

Czytany 672 razy

Skomentuj