Karboksyterapia Unique Technologie™ - Carboxytherapy Julié - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Karboksyterapia Unique Technologie™ - Carboxytherapy Julié - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Ta zakładka prezentuje urządzenia i preparaty dedykowane wyłącznie dla gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetologów legitymujących się odpowiednimi certyfikatami.
Należy pamiętać ,o tym że brak odpowiednich kwalifikacji do pracy na prezentowanym przez nas produktach może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań zdrowotnych a także trwałego oszpecenia ciała.
Red.Port.

Karboksyterapia Unique Technologie™ - Carboxytherapy Julié

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

julie carboxyDlaczego karboksyterapia?

Karboksyterapia jest obecnie jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod stosowanych w kosmetologii i medycynie estetycznej. Jej wyjątkową skuteczność potwierdzają liczne badania kliniczne.

 
 
Szerokie spektrum wskazań
  • Redukcja cieni pod oczami 90%
  • redukcja tkanki tłuszczowej 67%
  • redukcja rozstępów i blizn 97%
  • Redukcja zmarszczek 57%
  • Redukcja Callulitu do 90%
  • Redukcja łysienia 77%
  • Redukcja łuszczycy 55%
  • Poprawa wiotkości i skóry 74%
 
Karboksyterapia w sposób spektakularny redukuje cellulit, tkankę tłuszczową, rozstępy oraz cienie pod oczami.


 
Inteligentny interfejs
 
Aparat wskazuje miejsca iniekcji, określa dawkę gazu na jedno wkłucie, samodzielnie reguluje przepływ dla danego wskazania i stopnia zaawansowania, wyświetla kluczowe informacje dla operatora.


 
Bezbolesne zabiegi
 
Julié jako jedyny aparat na rynku korzysta z podwójnego podgrzewania gazu - zabieg karboksyterapii jeszcze nigdy nie był tak komfortowy. Przekonaj się sama!
Odpowietrzenie systemu
 
 
Julié została wyposażona w wiele systemów zabezpieczających. Jednym z nich jest system odpowiadający za oczyszczenie podzespołów urządzenia z zalegającego w nim powietrza, które podane śródskórnie powoduje utrzymujące się obrzęki.


 
Regulacja przepływu CO2
 
Za kontrolę najistotniejszych parametrów zabiegu - przepływu oraz dawki gazu, odpowiada moduł PFC®, który reguluje przepływ w przedziale 1-150cc/min. PFC® to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa.


 
Certyfikat medyczny
 
Julié to certyfikowane urządzenie, które do pracy wykorzystuje medyczny dwutlenek węgla LAPAROS. Gaz ten charakteryzuje unikalna sterylność oraz czystość na poziomie 99,5 %.

 

Podwójne filtrowanie gazu
 
W aparacie zastosowano HFS® - jest to dwuetapowy system filtrowania CO2 Istotny dla zachowania najwyższej sterylności aplikowanego gazu.
 
 
 
 
 

Czytany 654 razy

Skomentuj