Hifu - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Hifu - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Ta zakładka prezentuje urządzenia i preparaty dedykowane wyłącznie dla gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetologów legitymujących się odpowiednimi certyfikatami.
Należy pamiętać ,o tym że brak odpowiednich kwalifikacji do pracy na prezentowanym przez nas produktach może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań zdrowotnych a także trwałego oszpecenia ciała.
Red.Port.

Hifu

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

hifuHIFU to technologia, która doskonale się sprawdza w zabiegu bezinwazyjnego liftingu twarzy oraz ciała. Nazwa to skrót od angielskiego high intensity focused ultrasound, co znaczy skupiona wiązka fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu. Sama technologia jest znana od dawna, już 20 lat temu stosowano ją w medycynie do usuwania guzów, m.in. raka prostaty. Od kilku lat wykorzystywana jest w medycynie estetycznej i jej popularność nabiera tempa.

 

HIFU, podobnie jak USG, wykorzystuje ultradźwięki, czyli bezpieczną falę akustyczną. O ile jednak w USG fala określonej częstotliwości działa jak radar, odbijając się od różnych struktur, np. wątroby czy płodu, a potem wracając, rysuje obraz na ekranie, w HIFU jej zadanie jest zupełnie inne: ma powodować ruch komórek tkanek. Jeśli nadamy fali odpowiednią częstotliwość, spowoduje w tkance tarcie, a przez to efekt przegrzania lub wręcz kontrolowanego poparzenia. Fala akustyczna stymuluje komórki do regeneracji, a następnie do odbudowy zdrowych komórek i włókien kolagenowych.
Technologia Hifu jest bezinwazyjna, ponieważ nie narusza struktury skóry, a wiązka ultradźwiękowa wnika dużo głębiej, pracując na obszarze mięśniowo- powięziowym.

 

Organic Hifu posiada 5 różnych głowic zabiegowych , które przeznaczone są do pracy na różnych obszarach skóry. Dzięki temu precyzyjnie możemy opracować zarówno okolice oka jak i np. okolice brzucha czy ud. Głowice są wymienne, każda z nich posiada po 10000 strzałów.

 

Urządzenie jest ładne i lekkie, z łatwością mieści się w niedużej walizce, przez co z łatwością możemy go przenosić z gabinetu do gabinetu. Przejrzyste i łatwe menu zdecydowanie ułatwia pracę z klientem.

 

Cena wynajmu: 1500zł/m-c + 7 groszy za impuls

 

Więcej na: http://www.organicoxygen.pl/

 

Czytany 824 razy

Skomentuj