Frakcja Urządzenie do mikroigłowej mezoterapii frakcyjnej - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Frakcja Urządzenie do mikroigłowej mezoterapii frakcyjnej - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Ta zakładka prezentuje urządzenia i preparaty dedykowane wyłącznie dla gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetologów legitymujących się odpowiednimi certyfikatami.
Należy pamiętać ,o tym że brak odpowiednich kwalifikacji do pracy na prezentowanym przez nas produktach może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań zdrowotnych a także trwałego oszpecenia ciała.
Red.Port.

Frakcja Urządzenie do mikroigłowej mezoterapii frakcyjnej

Oceń ten artykuł
(1 głos)

frakcjaNowa, ulepszona wersja urządzenia do mikroigłowej mezoterapii frakcyjnej. Atrakcyjny, nowoczesny design sprawia, że Frakcja będzie nie tylko użytecznym sprzętem, ale też ozdobą gabinetu. Zabieg Frakcją łączy w sobie mikronakłuwanie (czyli frakcjonowanie skóry sterylną głowicą, co powoduje powstanie mikrokanalików, inicjuje procesy gojenia i regeneracji, zwiększa produkcję kolagenu) oraz mezoterapię (dostarczanie substancji aktywnych w głąb skóry poprzez kanaliki frakcyjne). 

 

Urządzenie zawiera:

  • odporną na zarysowania, kompaktową obudowę,
  • łatwy w obsłudze panel dotykowy,
  • wygodną, cicho pracującą rączkę,
  • przycisk nożny.

 

Do urządzenia dołączony jest zestaw 2 modułów higienicznych.

 

 

 

 

Więcej na: http://www.clarena.pl/

 

Czytany 734 razy

Skomentuj