Tri Star - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Tri Star - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
tristarbanner

TRI STAR Cosmetics

ul. Marusarzówny

280-288 Gdańsk

 

Telefon stacjonarny:

+ 48 58 347 62 31

+ 48 58 345 74 78


Telefon komórkowy:

+ 48 603 790 161

 

www: www.tristarcos.pl

E-mail: biuro@tristarcos.pl

rabatskibus

Tri Star

Tri Star (19)

Skin_Improvement.jpgKrem na dzień, przeznaczony do skóry wrażliwej, płytko unaczynionej i alergicznej. Dzięki zielonemu zabarwieniu doskonale nadaje się pod makijaż, niwelując widoczne zaczerwienienia. Doskonale się wchłania, pozostawia skórę odprężoną, nawilżoną i gładką w dotyku. Ponadto chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i promieniowaniem UV.

 

Więcej na www.tristarcosmetics.pl

FOTELE.jpgOferta marki BENTLON została poszerzona o nowe fotele, które mimo wysokiej jakości wykonania i niezwykłej wytrzymałości uzyskały stosunkowo niską cenę! Są łatwe w obsłudze, sterowane elektrycznie ręcznym lub nożnym pilotem, a maksymalne obciążenie w obu przypadkach to aż 200 kg.

 

Więcej na www.tristarcosmetics.pl

 

 

1rzesWysokiej jakości produkt polecany po opalaniu, ale nie tylko.  Żel ma właściwości chłodzące, kojące, a także regenerujące na tkanki położone głębiej. Intensywnie nawilża oraz zapobiega przedwczesnemu starzeniu skóry. Doskonały regenerator skóry po zabiegach, w których dochodzi do tarcia, zaczerwienienia i podniesienia temperatury ciała.

 


 

Więcej na www.tristarcosmetics.pl

ADIPO+vasca.jpg

Korzystając z najnowszych zdobyczy współczesnej technologii, preparaty do ciała ADIPO GASTA i VASCO ARTERA zostały ulepszone, a ich formuła dodatkowo wzbogacona o nowe składniki, dzięki którym opisywane produkty mają jeszcze silniejsze działanie wyszczuplające, a efekty ich stosowania są bardziej widoczne.

 

Znacząco poprawia cyrkulację krwi i limfy, a także działa oczyszczająco i przeciwzapalnie. Wspomaga regulację gospodarki wodnej organizmu. Redukuje obrzęki wokół kostek nóg i na kończynach. Niezmiernie skuteczny w walce z cellulitem ze względu na zdolność wspomagania drenażu tkanek i naturalnej diurezy w celu eliminacji toksyn z organizmu.

Adipo_Gasta


Specjalny krem do ciała redukujący tkankę tłuszczową, gdyż zapobiega odkładaniu się tłuszczów w adipocytach. Stymuluje lipolizę (+170%) w ten sposób również modelując sylwetkę.

SomitoKrem Somito jest preparatem o działaniu ujędrniającym. Zaleca się go stosować w połączeniu z tonikiem Lympho, ampułkami Veinulo Special oraz kremami Vasco Artera i Adipo Gasta.

Veinulo_Special

 

Uszczelnia i wzmacnia naczynia krwionośne. Zapobiega kruchości naczyń oraz odbudowuje ściany żył i kapilar.

Anti_Stries

 

Anti Stries to łatwo aborbowalny przez skórę krem-żel, którego formuła została opracowana w celu wspomagania usuwania istniejących rozstępów, a także zapobieganiu ich ponownemu pojawieniu się.

PerfectBody.jpg

 

 

Preparat o lekkiej, łatwo wchłaniającej się recepturze. Wyszczupla, drenuje i ujędrnia. Likwiduje obrzęki i uczucie „ciężkich nóg”, gdyż posiada silne działanie drenujące.

O firmie TRI STAR Cosmetics

Profesjonalne fotele do zabiegów pedicure

Frezarka Podo Vacuum Gold

Frezarka Podo S Silver 2

Frezarka Podo S Silver

Podo S Platinum Cabinet

Frezarka Podo S Gold

Frezarka Podo Bronze

Preparaty do pielęgnacji stóp z olejkiem drzewa herbacianego