Xtra Hair Retexturing - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Xtra Hair Retexturing - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Ta zakładka prezentuje urządzenia i preparaty dedykowane wyłącznie dla gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetologów legitymujących się odpowiednimi certyfikatami.
Należy pamiętać ,o tym że brak odpowiednich kwalifikacji do pracy na prezentowanym przez nas produktach może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań zdrowotnych a także trwałego oszpecenia ciała.
Red.Port.

Xtra Hair Retexturing

Oceń ten artykuł
(1 głos)

xtra hairXtra HAIR RETEXTURING powoduje wzrost włosa, rewitalizację korzenia, zwiększając przepływ krwi poprawiając w ten sposób odżywianie i przepływ tlenu do macierzy włosa. Zwiększa grubość i objętość włosów. Sprawia, że włosy stają się mocniejsze i bardziej odporne. Jest to produkt biodegradowalny, który stopniowo rozkłada się, a następnie jest eliminowany .

 

Wskazania:
Nadaje się do wszystkich rodzajów łysienia (dotyczących zarówno mężczyzn, jak i kobiety), przywracając jakość włosów, zapobiega wypadaniu włosów i pielęgnuje, delikatną skórę głowy.

 

Skład: 13 Vitamin, 24 Aminokwasy, 4 Co-enzymy, 4 Minerały, 4 Kwasy nukleinowe, 2 Atyoxydanty, Kwas hialuronowy (1,5%), Rutyna, Ekstrakt Ginkgo Biloba, 6 Biomimetic Peptydy.

 

Więcej na: http://bioceris.pl/

 

Czytany 714 razy

Skomentuj