XTRA Facelift -alternatywa do botoxu - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka XTRA Facelift -alternatywa do botoxu - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Ta zakładka prezentuje urządzenia i preparaty dedykowane wyłącznie dla gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetologów legitymujących się odpowiednimi certyfikatami.
Należy pamiętać ,o tym że brak odpowiednich kwalifikacji do pracy na prezentowanym przez nas produktach może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań zdrowotnych a także trwałego oszpecenia ciała.
Red.Port.

XTRA Facelift -alternatywa do botoxu

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

xtra faceliftXtra FACELIFT redukuje zmarszczki na twarzy, wynikające z ruchów mimicznych, powstające po przez ciągłe powtarzanie ruchów spowodowanych  skurczem mięśni twarzy. Ma globalny efekt odmładzający , nawilżający i jest prekursorem syntezy kolagenu, elastyny ​​i proteoglikanów.

Skład: Kwas hialuronowy, Hydrosoluble Collagen , 3 Biomimetyczne Peptydy (Hexapeptide -8, Hexapeptide -30, Pentapeptide-18).

 

DZIAŁANIE SKŁADNIKÓW:

Kwas hialuronowy :

Jest on stosowany , aby utrzymać optymalny poziom wilgotności w tkankach , unikając w ten sposób utraty elastyczności i powoduje wzrost produkcji nowego kolagenu i elastyny ​​.

 

Rozpuszczalny w wodzie kolagen :

Kolagen jest głównym białkiem strukturalnym, elementem który nadaje skórze miękkość i sprężystość.  Jego niedobór jest odpowiedzialny za oznaki starzenia się skóry : zmarszczki i zwiotczenie .

 

Heksapeptyd - 8 ( Argireline ® )
Jest  to analog peptydowo- nerwowo N -końcowy , blokuje uwalnianie neuroprzekaźników, skutecznie  osłabia skurcze mięśni . Jest to alternatywa dla toksyny botulinowej , która posiada ten sam mechanizm działania .
Zmniejszenie głębokości zmarszczek aż do 17% po 15 dniach z Argireline ®
Maksymalne zmniejszenie głębokości fałdy 32% po 28 dniach

 

Heksapeptyd - 30 :
Działa na agryny/ MuSK na szlaku postsynaptycznym jako konkurencyjnego antagonisty mięśniowej kinazy Agrypy, określonego w miejscu wiązania, pomaga zmniejszyć skurcze mięśni, a tym samym  powstawanie zmarszczek.

 

Pentapeptyd - 18 :
Pośrednio blokuje kanały wapniowe, hamując uwalnianie acetylocholiny, co zmniejsza pobudliwość neuronów i zmniejsza skurcze mięśni. To ma nadzwyczajne działanie synergiczne w połączeniu z Hexapeptide-18.Pentapeptyd-18 i acetylo hexapeptide-8 są przykładami peptydów, które działają podobnie do botoksu, który rozluźnia mięśnie, co powoduje zmniejszenie widocznych zmarszczek.

Połączenie obu peptydów wykazują zmniejszenie głębokości zmarszczek  o25%, osiągając aksymalne wartości do 47%

 

Więcej na: http://bioceris.pl/

 

Czytany 1336 razy

Skomentuj