Preparat sterylny do mezoterapii - służy do usuwania tkanki tłuszczowej poprzez apoptozę komórek   - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Preparat sterylny do mezoterapii - służy do usuwania tkanki tłuszczowej poprzez apoptozę komórek   - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Ta zakładka prezentuje urządzenia i preparaty dedykowane wyłącznie dla gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetologów legitymujących się odpowiednimi certyfikatami.
Należy pamiętać ,o tym że brak odpowiednich kwalifikacji do pracy na prezentowanym przez nas produktach może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań zdrowotnych a także trwałego oszpecenia ciała.
Red.Port.

Preparat sterylny do mezoterapii - służy do usuwania tkanki tłuszczowej poprzez apoptozę komórek  

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

fat normalizeZabieg wskazany w celu zmniejszenia masy tkanki tłuszczowej poprzez pobudzenie apoptozy adipocytów. Rewolucyjna biologiczna redukcja tkanki tłuszczowej umożliwiająca zmianę kształtu ciała i usunięcie złogów tłuszczowych na twarzy i ciele.

 

Preparat medyczny, sterylny do zastosowania za pomocą mezoterapii igłowej.

 

Mechanizm działania: Apoptoza komórek, stosowana w przypadku nadmiaru tkanki tłuszczowej na twarzy, pozwala na zredukowanie takiego nadmiaru, bez uszkodzenia powłok twarzy. Apoptoza to proces biologiczny zachodzący w organizmie w celu zmniejszenia liczby komórek. Szczególną cechą apoptozy, która odróżnia się od martwicy tkanek, jest brak zapalenia. Komórka wchłaniana jest przez makrofagi bez uwalniania mediatorów stanu zapalnego. Literatura przedmiotu wskazuje, że dawka witaminy C (o stężeniu pomiędzy 0,12% a 0,24%) wywołuje apoptozę jeśli adipocyty pobudzają do infi ltracji. W tym celu stosujemy Fat Normalize zawierający odpowiednie stężenie witaminy C w celu pobudzenia apoptozy. Zabieg ten może być stosowany zarówno na twarz jak i na ciało. W przypadku warzy zredukowanie liczby komórek umożliwia zmniejszenie objętości dolnej części twarzy, które wraz ze zwiększeniem objętości jej górnej części, optymalizuje trójkąt piękna. Zabieg na twarzy można również przeprowadzić na poziomie worków tłuszczowych powiek powodując ich zmniejszenie bez konieczności interwencji chirurgicznej . W przypadku ciała zabieg można stosować w celu likwidacji nadmiaru tłuszczu w każdym miejscu, co pomoże zharmonizować sylwetkę.

 

Sposób stosowania: Produkt przygotowuje się mieszając dwa roztwory znajdujące się w opakowaniu. Następnie wykorzystuje się 1 ml produktu na cm². Jeśli to konieczne zabieg może być powtórzony po 7 dniach.

 

Więcej na: http://www.sabell.pl/

 

 

Czytany 913 razy

Skomentuj