Preparat poprawiający antygrawitacyjne napięcie mięśni - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Preparat poprawiający antygrawitacyjne napięcie mięśni - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Ta zakładka prezentuje urządzenia i preparaty dedykowane wyłącznie dla gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetologów legitymujących się odpowiednimi certyfikatami.
Należy pamiętać ,o tym że brak odpowiednich kwalifikacji do pracy na prezentowanym przez nas produktach może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań zdrowotnych a także trwałego oszpecenia ciała.
Red.Port.

Preparat poprawiający antygrawitacyjne napięcie mięśni

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

muscle normalizeZabieg wskazany w celu poprawy napięcia mięśni poprzez zwiększenie siły skurczu mięśni warstwy podstawnej.

 

Preparat medyczny, sterylny do zastosowania za pomocą mezoterapii igłowej.

 

Mechanizm działania: Proces obkurczania się mięśni ma miejsce gdy w złączu nerwowomięśniowym uwalniana jest acetylocholina. W fazie spoczynku zawsze uwalniana jest niewielka ilość acetylocholiny, która utrzymuje napięcie mięśni. Starzenie się powoduje zmniejszenie wydzielania neuroprzekaźników, a w konsekwencji również zmniejszenie ilości uwalnianej acetylocholiny. To prowadzi do obniżenia napięcia mięśniowego i „więdnięcia mięśni”. Usunięcie tej niedoskonałości opiera się na wzmocnieniu napięcia mięśniowego mięśni twarzy w celu poprawy rozciągania tkanek skóry. Acetylocholina jest pochodną choliny (która z kolei jest pochodną DMAE).  Dlatego podanie tego prekursora na poziomie mięśni prowadzi do poprawy stężenia poziomu acetylocholiny oraz poprawia napięcie tkanek. Jeśli chodzi o twarz, zabieg stosowany jest na boczną część brzuśca czołowego w celu podniesienia brwi, na dolną część mięśnia okrężnego oka w celu napięcia dolnej powieki oraz na oba mięśnie jarzmowe w celu podniesienia kącików ust. Jeśli chodzi o ciało, zabieg stosowany jest na boczną i dolną część mięśnia piersiowego w celu podniesienia piersi oraz górną część mięśnia pośladkowego aby podnieść pośladki.
Sposób stosowania: Produkt znajduje zastosowanie na mięśnie hipotoniczne twarzy i ciała (można wprowadzać również za pomocą derma-pen). Zabieg przeprowadza się co 15 dni przez 4 aplikacje, następnie 1 zabieg w miesiącu w celu podtrzymania efektów.

 

Więcej na: http://www.sabell.pl/

 

Czytany 879 razy

Skomentuj