HydraLift Koktajl do mezoterapii z kwasem hialuronowym - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka HydraLift Koktajl do mezoterapii z kwasem hialuronowym - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Ta zakładka prezentuje urządzenia i preparaty dedykowane wyłącznie dla gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetologów legitymujących się odpowiednimi certyfikatami.
Należy pamiętać ,o tym że brak odpowiednich kwalifikacji do pracy na prezentowanym przez nas produktach może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań zdrowotnych a także trwałego oszpecenia ciała.
Red.Port.

HydraLift Koktajl do mezoterapii z kwasem hialuronowym

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

hydraliftKoktajl przeznaczony do zabiegu mezoterapii igłowej skóry dla cer dojrzałych, suchych, wiotkich oraz wymagających rewitalizacji. Zawarty w koktajlu 1% kwas hialuronowy zapewnia właściwy poziom nawilżenia, wypełnia zmarszczki, ujędrnia i wygładza skórę. DMAE o stężeniu 1% działa przeciwzmarszczkowo, daje efekt napięcia skóry, przywraca jej elastyczność i wzmacnia właściwości ochronne.

 

Działanie

Kwas hialuronowy – Silnie wiąże i zatrzymuje wodę zapobiegając odwodnieniu skóry. Tworzy naturalny film, który wygładza i wspiera właściwości ochronne skóry.

DMAE – dimetyloaminoetanol, pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, działa ujędrniająco, poprawia wygląd skóry, chroni przed wolnymi rodnikami.

 

Opakowanie: 5 x 2 ml

 

 

 

 

Więcej na: http://www.clarena.pl/

 

Czytany 765 razy

Skomentuj