Frost Peel II Zestaw peelingujący dla cery tłustej - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Frost Peel II Zestaw peelingujący dla cery tłustej - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Ta zakładka prezentuje urządzenia i preparaty dedykowane wyłącznie dla gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetologów legitymujących się odpowiednimi certyfikatami.
Należy pamiętać ,o tym że brak odpowiednich kwalifikacji do pracy na prezentowanym przez nas produktach może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań zdrowotnych a także trwałego oszpecenia ciała.
Red.Port.

Frost Peel II Zestaw peelingujący dla cery tłustej

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

frost peel 2Profesjonalny zestaw przeznaczony do wykonywania specjalistycznych zabiegów złuszczania chemicznego II stopnia.

 

Frost Peel II przeznaczony jest do bardzo intensywnych terapii skór dojrzałych z widocznymi zmarszczkami oraz objawami fotostarzenia, wymagających silnej stymulacji i rewitalizacji. Ponadto kwas trójchlorooctowy zaleca się w kuracji cer z przebarwieniami i bliznami różnego pochodzenia. Produkt zapewnia silną odnowę i wygładzenie struktury skóry, niwelowanie przebarwień oraz przede wszystkim – długotrwałe i zadowalające efekty.

 

Produkt wyłącznie do zakupu i użytku przez osoby przeszkolone w Centrach Szkoleniowych CLARENA. Zaświadczeniem o przebytym szkoleniu jest numerowany certyfikat, który upoważnia kosmetyczkę/kosmetologa do wykonywania zabiegu, a także do zakupu preparatu.

 

Działanie

Kwas TCA -  jest pochodną kwasu octowego, która minimalizuje przebarwienia, wygładza zmarszczki,  poprawia napięcie i jędrność skóry,  redukuje blizny oraz łagodzi rogowacenie starcze. Bardzo intensywnie złuszcza naskórek pozwalając tym samym na jego regenerację. 

 

 

 

Więcej na: http://www.clarena.pl/

 

Czytany 726 razy

Skomentuj