Dermica Switzerland - Whitelan® peeling gel step 1 - 8g - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Dermica Switzerland - Whitelan® peeling gel step 1 - 8g - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Ta zakładka prezentuje urządzenia i preparaty dedykowane wyłącznie dla gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetologów legitymujących się odpowiednimi certyfikatami.
Należy pamiętać ,o tym że brak odpowiednich kwalifikacji do pracy na prezentowanym przez nas produktach może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań zdrowotnych a także trwałego oszpecenia ciała.
Red.Port.

Dermica Switzerland - Whitelan® peeling gel step 1 - 8g

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

dermica switzerlandPeeling chemiczny w żelu do średnio głębokiej eksfoliacji. Jest skuteczny w kuracji wybielającej i przeciwzmarszczkowej. Pomimo zawartości kwasu karbolowego jest delikatny i bezpieczny ze względu na specjalna formułę uspokajającą działanie kwasu.

 

  • przyspiesza odnowę komórkową
  • spłyca zmarszczki
  • wygładza skórę
  • rozjaśnia przebarwienia
  • rozświetla cerę

 

pojemność: 8g

Składniki: kwas salicylowy 1%, kwas karbolowy 0,8%, T.C.A. (kwas trichlorooctowy ) 0, 8% oraz kwas retinowy 0,2 %.

Badania kliniczne potwierdzają skuteczność kuracji i poprawę w 90% w przypadku pigmentacji, 80% w przypadku starzenia się skóry. Aplikację wykonano na typach skóry II-IV.

Kuracja jest dobrze tolerowana przez skórę i charakteryzuje się wysokim stopniem bezpieczeństwa.

 

Więcej na: http://www.abacosun.pl/

 

Czytany 860 razy

Skomentuj