Botolift Koktajl do mezoterapii dla cer dojrzałych z licznymi zmarszczkami - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Botolift Koktajl do mezoterapii dla cer dojrzałych z licznymi zmarszczkami - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Ta zakładka prezentuje urządzenia i preparaty dedykowane wyłącznie dla gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetologów legitymujących się odpowiednimi certyfikatami.
Należy pamiętać ,o tym że brak odpowiednich kwalifikacji do pracy na prezentowanym przez nas produktach może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań zdrowotnych a także trwałego oszpecenia ciała.
Red.Port.

Botolift Koktajl do mezoterapii dla cer dojrzałych z licznymi zmarszczkami

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

botoliftKoktajl przeznaczony do zabiegu mezoterapii  dla cer dojrzałych z licznymi zmarszczkami. Zawiera aż 10 peptydów biomimetycznych, które powodują rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za głębokie bruzdy i zmarszczki. Dodatkowo 9 aminokwasów oraz kwas hialuronowy gwarantują widoczny efekt odmłodzenia i nawilżenia skóry. DMAE o stężeniu 2% działa przeciwzmarszczkowo, daje efekt napięcia skóry, przywraca jej elastyczność i wzmacnia właściwości ochronne.

 

Działanie

Peptydy biomimetyczne - likwidacja bruzd i zmarszczek.

Kwas hialuronowy - nawilża skórę.

DMAE - działa przeciwzmarszczkowo, daje efekt napięcia skóry

 

Opakowanie: 3 x 5 ml

 

 

 

Więcej na: http://www.clarena.pl/

 

Czytany 950 razy

Skomentuj