BCN MELANO - Meso koktajl rozjaśniający (1 fiolka) - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka BCN MELANO - Meso koktajl rozjaśniający (1 fiolka) - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Ta zakładka prezentuje urządzenia i preparaty dedykowane wyłącznie dla gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetologów legitymujących się odpowiednimi certyfikatami.
Należy pamiętać ,o tym że brak odpowiednich kwalifikacji do pracy na prezentowanym przez nas produktach może doprowadzić do bardzo poważnych powikłań zdrowotnych a także trwałego oszpecenia ciała.
Red.Port.

BCN MELANO - Meso koktajl rozjaśniający (1 fiolka)

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

bcn melanoKierunek zastosowania: likwidacja przebarwień skóry twarzy i ciała.

Skład:

Glutation 600 – to trójpeptyd zbudowany z 3 reszt aminokwasowych: kwasu glutamionowego, cysteiny i glicyny. Glutation występuje we wszystkich komórkach zwierzęcych i roślinnych. Ma właściwości przeciwutleniające. Neutralizuje działanie wolnych rodników, regeneruje komórki, wzmacnia działanie wit. C. Odgrywa istotną rolę w likwidacji przebarwień.

Kwas glikolowy – to kwas alfahydroksyoctowy, otrzymywany z trzciny cukrowej. Posiada najmniejszą masę cząsteczkową spośród kwasów owocowych, dzięki temu może najłatwiej penetrować powierzchnię skóry. Kwas glikolowy normalizuje proces złuszczania skóry. Przyczynia się do właściwej grubości w warstwie naskórka, przywraca gładkość skóry i nadaje jej ładny koloryt. Posiada również właściwości nawilżające i wspomagające odnowę i regenerację skóry .Ma również działanie oczyszczające skórę, złuszcza naskórek i pobudza procesy regeneracyjne. Rewelacyjnie sprawdza się także w przypadku melasmy i plam posłonecznych.

Kwas kojowy - należy do chinonów. Jest stosunkowo młodą substancją wybielającą, gdyż po raz pierwszy jego atuty zostały wykorzystane w 1998 r. w Japonii. Pozyskany został z grzybów gatunku Aspergillus rosnących w kraju Kwitnącej Wiśni na ziarnach kukurydzy. Podobnie jak hidrochinon hamuje enzym tyrozyny i inne enzymy syntezy eumelaniny w melanocytach. Wyłapuje jony metali cynku i miedzi, które uaktywniają biologicznie te enzymy. Stosowany jest do likwidacji przebarwień, ale działa także nawilżająco, odmładzająco i jest „zmiataczem” reaktywnych form tlenu.

Witamina C – hamuje produkcję pigmentu, tym samym jest pomocna w walce z przebarwieniami, rozjaśnia piegi.

Kwas cytrynowy - jest pośrednim metabolitem w cyklu Krebsa. Znajduje się w kosmetykach do wybielania cery oraz usuwania piegów. Otrzymywany jest z owoców cytrusowych.

 

Przeznaczenie:

  • przebarwienia
  • piegi
  • melasma

 

Działania niepożądane/ Przeciwwskazania:

  • alergia na jeden ze składników koktajlu.
  • nie należy stosować u kobiet w ciąży i podczas karmienia piersią.

INCI: Aqua, Glutathione, Kojic Acid, Sodium Hydroxide, Glycolic Acid, Sodium Ascorbate.

 

Prezentacja:

Meso koktajl rozjaśniający – fiolka 5 ml

 

Więcej na: http://profesja.imagecentrum.pl/

 

Czytany 846 razy

Skomentuj