Urządzenie medyczne IntraJect - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Urządzenie medyczne IntraJect - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

rabatskibus

Urządzenie medyczne IntraJect

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

IntrajectNajnowsze, niezwykle nowoczesne urządzenie Intraject firmy Biotec Italia oparte na technologii plazmy azotowej, ale również jako jedyne na rynku wyposażone zostało w dodatkowe moduły, jak: peeling kawitacyjny i sonoforezę wysokiej mocy, radiofrekwencję igłową z elektroporacją oraz falę radiową z mezoterapią bezigłową.

Energia plazmowa, to zwiększenie rezultatu poszczególnych opcji terapeutycznych, szczególnie w miejscach wymagających całkowitej odnowy i spektakularnego wypełnienia, jak zmarszczki, bruzdy, blizny czy przebarwienia, bądź przeprowadzenia zabiegu blefaroplastyki powiek.

Ponadto, prawdziwym hitem aparatury Intraject jest wzbogacenie energii plazmowej o inne, najnowsze technologie z zakresu medycyny estetycznej po to, aby reagować na wszelkie problemy i niedoskonałości skóry, w tym także problemy natury trychologicznej. Do dyspozycji mamy peeling kawitacyjny wraz z sonoforezą bardzo dużej mocy, dzięki czemu możemy w wyselekcjonowany sposób oczyścić skórę z wszelkich niedoskonałości (stany ropne, zaskórniki otwarte i zamknięte, nadmierny łojotok) i przywrócić jej równowagę w zakresie prawidłowej keratynizacji oraz rogowacenia. Taka technologia jest również przystosowana do leczenia skóry głowy, co stanowi absolutną nowość na rynku medycznym w zakresie technologii ultadźwięków.

Kolejną opcją zabiegową poza plazmą, to następny przełom technologiczny tej aparatury w postaci połączenia radiofrekwencji igłowej wraz z elektroporacją. Taka innowacyjność umożliwia nam wytworzenie planowych, regularnych mikrouszkodzeń skóry wraz z uzyskaniem diatermii Rf oraz wprowadzaniem zjonizowanych składników ampułek, leków bezpośrednio do skóry właściwej, dobranych do indywidualnych potrzeb i problemów skórnych - procesy starzenia-zmarszczki, bruzdy, wiotkość skóry; przebarwienia, blizny, rozstępy, trądzik, nadmierne rogowacenie, miejscowa otyłość-podbródek.

 

Więcej na: www.biotecpolska.pl

 

 

Czytany 1017 razy

Skomentuj