Sekwencyny drenaż pneumatyczny - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Sekwencyny drenaż pneumatyczny - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

rabatskibus

Sekwencyny drenaż pneumatyczny

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Urządzenie Infinity PRESSO SLIM to aparat wykorzystywany w medycynie, medycynie estetycznej, fizjoterapii i kosmetyce. Jego tak szerokie zastosowanie i skuteczność związana jest z połaczenia jedoczesnego oddziaływania dwóch czynników tj. 

1. Sekwencyjnego nacisku na poszczególne części ciała (presoterapia), umieszczonego w specjalnym kobinezonie, wywoływanego sprężonym powietrzem.

2. Promieniowania podczerwonego.

 

Efekty zabiegu

1. ZDROWOTNE - Presoterapię wykorzystuje się w leczeniu układów limfatycznego i kr,ążenia. W czasie zabiegu następuje pobudzenie układu żylnego i limfatycznego, powoduje oczyszczenie i odżywienie organizmu. Zabieg jest zalecany do leczenia obrzęków żylnych i limfatycznych różnego pochodzenia, zaburzeń troficznych wywoływanymi zmianami krążenia oraz obrzękłego cellulitu.

Ciepło promieniowania podczerwonego wnika głęboko w ciało zwiekszając przepływ krwi. Podniesienie temperatury ciała wywołuje proces pocenia. Zwiększone krążenie krwi powoduje lepsze dotlenienie komórek co skutkuje odprężeniem, redukcją bólów i przyśpieszeniem procesów leczenia. Terapia podczerwienią wzmacnia system immunologiczny.

2. ESTETYCZNE - Wzmacnia długotrwałe efekty terapii antycellulitowych i wyszczuplajacych. Dzięki naciskowi wywieranemu na tkanki pozwala na bardzo skuteczny drenaż, który pomaga usunąć rozbitą tkankę tłuszczową i inne zbędne produkty przemiany materii.

presso slim

Drenaż limfatyczny powoduje:

1) usunięcie obrzęków ze stóp, nóg oraz rąk,

2) wspomaga znacznie proces odchudzania,

3) oczyszcza cały organizm z toksyn przez co osoby poddawane zabiegom są zdrowsze,

4) wspomaga likwidację cellulitu,

5) przyśpiesza regenerację sił oraz odnowę biologiczną.

 

Parametry techniczne

Napięcie AC: 110V/220V 50Hz/60Hz

Moc: 300W

Napięcie wyjściowe: 36V

Wymiary: szer. 42 cm x gł. 36 cm x wys. 23 cm

Kolor urządzenia: Jasny perłowy

Kolor kombinezonu: Szaro - błękitny

 

Elementy wyposażenia

1. Aparat Infinity PRESSO SLIM  -   1 szt.

2. Kombinezon 7 części   -   1 szt.

3. Instrukcja z poradnikiem w języku polskim.

 

Gwarancja - szkolenie*/poradnik - certyfikat

*Bezpłatne szkolenie w Radomiu

 

Więcej na: http://www.digitalnet.com.pl/

 

Czytany 533 razy

Skomentuj