Kriolipoliza Freeze Scupltor z 2 glowicami - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Kriolipoliza Freeze Scupltor z 2 glowicami - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

rabatskibus

Kriolipoliza Freeze Scupltor z 2 glowicami

Oceń ten artykuł
(1 głos)

 

kriolipolizaKriolipoliza to zabieg konturowania ciała i redukcji tkanki tłuszczowej. Kriolipoliza wykonywana urządzeniem FREEZE LIPO w odróżnieniu od innych nieinwazyjnych metod redukujących tkankę tłuszczową, umożliwia zastosowanie zaawansowanej technologii zamrażania do -10 st. Celsiusza, która selektywnie atakuje komórki tłuszczowe skutecznie je eliminując a jednocześnie oszczędza wszystkie pozostałe tkanki.

 

 

 

Kriolipoliza wykonywana urządzeniem FREEZE LIPO umożliwia zamrażanie tkanki tłuszczowej do -10 stopni, co pozwala wykonywać zabiegi rzeźbienia na osobach lekko otyłych oraz redukcji tkanki tłuszczowej na osobach bardzo otyłych.

 

 

 

W jaki sposób działa kriolipoliza?

Na wybranym obszarze ciała zostaje umiejscowiony specjalny przetwornik mający za zadanie przechwytywać komórki tkanki podskórnej na zasadzie działania próżni, a jednocześnie oziębiać dzięki selektywnie zastosowanej technice krio.
Komórki tłuszczowe (adipocyty) znajdujące się w tkance podskórnej (pod skórą właściwą) to głównie komórki bogate w nasycone kwasy tłuszczowe szczególnie wrażliwe na działanie niskich temperatur. Z drugiej strony sąsiadujące z nimi naczynia krwionośne, nerwy obwodowe, melanocyty, fibroblasty czy komórki o niskiej zawartości tłuszczu są w znacznie mniejszym stopniu wrażliwe na działanie czynnika chłodzącego. Dzięki tej różnicy temperatur możliwe jest pewne usuwanie komórek tłuszczowych bez uszkodzenia otaczających ich tkanek.

 

 

 

W jaki sposób usuwane są komórki tłuszczowe?

Proces usuwania komórek tłuszczowych poddanych działaniu kriolipolizy przebiega następująco:

 • bezpośrednio przez krystalizację, po której w ciągu 2 do 6 tygodni następuje apoptoza i postępujący proces rozpuszczania komórek wraz ze stopnio wym uwalnianiem lipidów,
 • pośrednio, w wyniku stymulacji współczulnego układu nerwowego, która wywołuje lipolizę.

 

 

Ile czasu/zabiegów jest zalecane?

Zależnie od powierzchni ciała, która zostanie poddana działaniu terapii, konieczny może być więcej niż jeden zabieg. Na przykład: aby móc usunąć komórki tłuszczowe z brzucha potrzebne są 2-4 zabiegi, na każdy wałeczek tłuszczu w talii - po 1-3 zabiegu, dolna część pleców - 2-3 zabiegi. Każdy zabieg trwa od 25 do 40 min.

 

Ile sesji będzie nam potrzebne?

Zależnie od grubości tkanki tłuszczowej i pożądanej redukcji potrzeba będzie przeprowadzić do 4 sesji. Korzystny odstęp czasowy pomiędzy dwoma sesjami to ok. 40 dni.

 

Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegach?

W zależności od początkowej grubości tkanki tłuszczowej średni ubytek wynosi od 1 do 4 cm po jednym zabiegu. Odpowiada to 25-45% ubytku tkanki tłuszczowej.

 

Specyfikacja techniczna:

 • Wyposażenie: 2 głowice do kriolipolizy
 • Ekran: ekran dotykowy 8.4’
 • Maksymalna temperatura chłodzenia: -10st. Celsiusza
 • Ciśnienie w głowicach: 100Kpa
 • System chłodzenia: wodne, powietrzne, półprzewodniki zimna
 • Maksymalny czas zabiegu: 60min.
 • Moc urządzenia: 700W
 • Wielkość opakowania: 57*68*118
 • Waga: 55Kg

Więcej na: http://profi-med.eu/

 

Czytany 786 razy

Skomentuj