Darsonwall mini HF-09 z 1 pelotą - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Darsonwall mini HF-09 z 1 pelotą - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

rabatskibus

Darsonwall mini HF-09 z 1 pelotą

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

darsonwall minihf09Darsonval jest elektronicznym urządzeniem do masażu i terapii z wykorzystaniem tzw. prądów d`Arsonvala o wysokiej częstotliwości i długości fali od  1000 do 600 m. Generatorem jest transformator zwiększający napięcie prądu sieciowego połączony z układem kondensatorów i obwodem czynnym, który przekazuje wytworzone drgania, do ciała. Zabieg wykonywany jest za pomocą elektrod zawierających gaz szlachetny. W kontakcie peloty ze skórą, powstaje wyładowanie elektryczne i wytworzenie ozonu, o silnych właściwościach dezynfekujących i antybakteryjnych.

 

Zastosowanie

Wytworzony w czasie zabiegu ozon, działa antybakteryjnie jednocześnie hamując ich rozwój. Przyspiesza gojenie się stanów zapalnych. Używany w celu zwalczania trądziku, łupieżu. Wspomaga gojenie się opryszczki. Wpływa korzystnie na przemianę materii, zwiększa absorpcję substancji aktywnych, zawartych w preparatach kosmetycznych.

Przeciwwskazania: trądzik różowaty, teleangiektazja - naczynka, stany alergiczne skóry, stany zapalne i zakażenie skóry.

Wyposażenie: rączka do mocowania pelot (Nr kat. 00508) i pelota grzybek (Nr kat. 00501)

 

W opcji możliwość dokupienia pelot o innym kształcie

Gwarancja: 2 lata 

Dane techniczne:

zasilanie 230V, 50 Hz
moc pobierana 20 W
długość rączki 230 mm
średnica rączki 40 mm
ciężar 0,8 kg

 

Więcej na:http://www.sabell.pl/

 

Czytany 744 razy

Skomentuj