Vid Perfection Serum S.O.S. - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Vid Perfection Serum S.O.S. - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Vid Perfection Serum S.O.S.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

sos olejek twarzSkoncentrowane serum nawilżające, łączy silne działanie antyoksydacyjnych składników i dostarczanie skórze substancji odżywczych, potrzebnych do przywrócenia i poprawy jej prawidłowego funkcjonowania. Po jego zastosowaniu dochodzi do intensywnej naprawy skóry, co sprawia, że skóra jest wyraźnie nawilżona, jedwabista i promienna.

 

Składnikami aktywnymi serum są: polifenole winne, kwas hialuronowy o silnym działaniu nawilżającym, regenerującym i odżywczym, esencja z komórek macierzystych winogron, która doprowadza do intensywnej regeneracji komórek skóry, hialuronian sodu – składnik stanowiący element strukturalny macierzy komórkowej, jest jednym z niewielu surowców stosowanych w medycynie i kosmetyce, który jest identyczny ze związkiem naturalnie występującym w organizmie, woda winogronowa o działaniu nawilżającym, kojącym i odświeżającym oraz peptyd inteligentny – jego celem jest działanie wyłącznie w głębokich komórkach i regeneracja zewnątrzkomórkowej macierzy.

 

 

 


Więcej na: http://www.organicoxygen.pl/

 

Czytany 433 razy

Skomentuj