Nowa, ulepszona formuła produktów wyszczuplających marki GERnetic! - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Nowa, ulepszona formuła produktów wyszczuplających marki GERnetic! - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Nowa, ulepszona formuła produktów wyszczuplających marki GERnetic!

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

ADIPO+vasca.jpg

Korzystając z najnowszych zdobyczy współczesnej technologii, preparaty do ciała ADIPO GASTA i VASCO ARTERA zostały ulepszone, a ich formuła dodatkowo wzbogacona o nowe składniki, dzięki którym opisywane produkty mają jeszcze silniejsze działanie wyszczuplające, a efekty ich stosowania są bardziej widoczne.

 

 

Postęp w biologii wykazał, że komórki potrzebują motywacji w postaci osobistego trenera, który nauczy je tworzyć niezbędne elementy dla lepszego funkcjonowania i zwiększonej wydajności ich pracy.

 

Z tej przyczyny GERnetic dodał do obecnie istniejącej (bardzo efektywnej) formuły kremów ADIPO GASTA i VASCO ARTERA złożony kompleks roślinny na bazie substancji czynnych. Proces ten został zainspirowany najnowszymi zdobyczami technologii – ultradźwiękowej lizie komórek.  Aktywny kompleks jest w stanie selektywnie eliminować przerośnięte adipocyty, bez negatywnych efektów zniszczenia tych komórek. Przyczynia się to do trójwymiarowej przebudowy przerośniętej tkanki tłuszczowej, przez co efekty są widoczne nawet przy głęboko osadzonym cellulicie.

 

 

Osobisty trener dla naszych komórek,który zwiększa efektywność ich pracy, przez co nasze ciało nabiera pięknego, zdrowego wyglądu na dłuższy czas.

 

Sposób działania:

 

Dodany kompleks roślinny jest realnym trenerem dla komórek tkanki tłuszczowej poprzez zwiększanie przemian metabolicznych w mitochondriach komórkowych. Jest to rezultat  selektywnej redukcji przerośniętych adipocytów i zmniejszenia zbyt dużego ich rozmiaru.

 

Kompleks został skomponowany z następujących ekstraktów roślinnych:

  • Ekstrakt z Siewca Źółtego (Glaucium Flavum) : gatunek należący do rodziny makowatych, rosnący na piaszczystych plażach. Do jego właściwości należą: włączenie transportu  karnityny, regeneracja metabolizmu mitochondrialnego poprzez działanie antyoksydacyjne, stymulacja reakcji przeciwzapalnej, usunięcie komórek tłuszczowych, przez co wywołuje efekt trójwymiarowej przebudowy tkanki tłuszczowej.
  • Ekstrakt z wodorostów Euglega Gracilis : umożliwia trening komórek, zwiększa ich energię produkcji poprzez aktywację syntezy ATP oraz stymulację syntezy fibronektyny, białka w formie kleju skórnego, którego zadaniem jest różnicowanie adipocytów.
  • Roślinna kofeina : obecna w oryginalnej formule, jednak zawartość tego składnika w preparatach o nowej formule została zwiększona aby zoptymalizować jej dobrze znane efekty działania (stymulacja syntezy materii, usuwanie złogów tłuszczu, działanie wyszczuplające ze względu na efekt drenażu dla tkanek, poprawa mikrokrążenia, nadanie skórze sprężystości).


Tak więc, każdy ze składników kompleksu roślinnego jest wykorzystywany w przynajmniej jednym lub więcej etapie metabolicznym zawartym w adipogenezie – począwszy od fazy przed-adipocytowej (adipocyty nie zostały jeszcze w pełni wykształcone) po przebudowę dojrzałej tkanki tłuszczowej. Ulepszona formuła preparatów pozwala zatem zająć się problemem zarówno przy pierwszych objawach nagromadzenia tkanki tłuszczowej, jak i umożliwia wygładzenie skóry objętej już problemem cellulitu. Możliwe jest to dzięki przebudowie kształtujących się jeszcze adipocytów, jak także redukcji ilości dojrzałych już komórek tłuszczowych.

 

Efekty badań In Vivo:

 

Badanie kliniczne przeprowadzone zostało na 27 wolontariuszach, którzy stosowali ulepszone preparaty dwa razy dziennie przez okres 2 miesięcy. Stwierdzono istotnie, że nowy, innowacyjny, aktywny kompleks:

  • zmniejsza infiltrację tkanki tłuszczowej podczas snu
  • redukuje grubość i objętość zajętej tkanki tłuszczowej
  • działa wygładzająco i ujędrniająco na skórę, zmniejsza występowanie pomarańczowej skórki

 

Pierwotny i ulepszony mechanizm działania, wzbogacony dodatkowo o nowy kompleks roślinny, wykazuje jeszcze lepsze efekty w zwalczaniu osadzonego cellulitu. Wyraźnie dało się to zaobserwować przy wykonywaniu badań in vivo.

 

ADIPO GASTA i VASCO ARTERA posiadają teraz nową i wzmocnioną siłę odchudzania.

 

Mamy nadzieję, że wiadomość ta okaże się pomocna i zaowocuje lepszymi rezultatami w pracy. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji.

 

Więcej na www.tristarcosmetics.pl

Czytany 2418 razy

Skomentuj