BIOgenic Night 45+ - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka BIOgenic Night 45+ - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Wystaw swoją ocenę!

BIOgenic Night 45+

Bio-kosmetyki na noc z serii BIOgeniic Night są preparatami biogenicznymi - zawierają w swoim składzie serum mleka koziego kóz pochodzących z eksperymentalnej hodowli PAN Polskiej Akademii Nauk. Cechą charakterystyczną kosmetyków jest duża zawartość prekursorów fitoestrogenów.

 

Pozostałe składniki mają za zadanie pobudzić komórki do pełnienia swoich funkcji oraz dostarczyć składników pokarmowych aminokwasów, protein, kwasów tłuszczowych (w tym NNKT Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe), kwasu mlekowego, makro i mikroelementów, witamin. Odżywka łatwo się wchłania, dociera do kolejnych warstw skóry i utrzymuje się przez co najmniej 12 godzin.

 

Składnikami wspomagającymi BIOgenic Night 45+ są: masło Shea, wyciąg z Aloesu, witamina E, skwalan.

 

Odżywki biogeniczne BIOgenic przechodzą specjalistyczny proces obróbki gwarantujący zachowanie bioaktywności. Dzięki właściwej obróbce technologicznej, zostaje trwale połączona warstwa wodna i tłuszczowa do jednorodnej emulsji (typu olej w wodzie - O/W). Mikroskopijnej wielkości cząstki połączonych tłuszczów i fazy wodnej są w stanie dotrzeć do głębokich warstw skóry, co jest niemożliwe dla samych roztworów wodnych, czy olejów.

 

Idea stosowania preparatów BIOgenic polega na naprzemiennym używaniu dostosowanego do typu skóry kremu na noc i kremu na dzień.

 

BIOgenic Night 45+ jest przebadany dermatologicznie i nietestowany na zwierzętach.

 

Więcej na http://www.goldwaterblue.com/pl/p/BIOgenic-Night-45-/149

Komentarze (0)

Skomentuj

Komentujesz jako Gość.