Muzyka Regres - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Muzyka Regres - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

baner muzykapkik


Kosmet-Media Sp. z o.o.

 

Manager Dariusz Klimaszewski

 

tel.+48.533952100

 

e-mail: mgmt@regresgroup.com

 

www.regresgroup.com

 

Muzyka Regres

Oceń ten artykuł
(8 głosów)

Ostatnio uaktywniły się organizacyjnie jeleniogórskie „dinozaury” muzyczne i oprócz cały czas aktywnego „Leniwca” wrócił na estrady postpunkowy „Fort BS”, bardzo dobrze przyjęty nie tylko przez dawnych fanów, a dopiero co dostałem nowe nagrania rockowej ekipy „Regres” w odnowionym przez lidera, Darka Klimaszewskiego, składzie!
Nowe kompozycje, inny wokalista i solidne, rockowe brzmienie bez wydziwiania i nie przekombinowane zbędnymi „pomysłami” to mocne punkty powracającego „Regresu”!


Pamiętam ich niełatwe początki sprzed lat, kiedy to skład zmieniał się z tygodnia na tydzień, ponieważ grający wówczas muzycy tworzyli różne konfiguracje, szukając sobie najbardziej odpowiadającego im muzycznie miejsca.

Tak było np. z Jarkiem Łukomskim, który szybko ewoluował wówczas w kierunku wysmakowanego estetycznie art rocka późniejszego „Guliwera”, a przecież „Regres” Darek zaczynał tworzyć właśnie z nim…


Darek pozostał wierny klasycznemu rockowi do dzisiaj i w nowych nagraniach słychać lata doświadczenia.
Nie doszukamy się tam odkrywczych brzmień czy skomplikowanych formalnie i technicznie aranżacji.


Jest to co być powinno i co zawsze jest chętnie słuchane – kawałek prawdziwego, wysokoenergetycznego rocka, pompującego słuchaczom w żyły sporą dawkę adrenaliny!
Z przyjemnością posłucham ich na żywo!…


Mirosław TUBAS Szefer

Czytany 3205 razy

Skomentuj