Rodzaje mezoterapii - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Rodzaje mezoterapii - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Rodzaje mezoterapii

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

mezoterapiaMezoterapia to zabieg pielęgnacyjny, który powinien być wykonywany przez wykwalifikowanych specjalistów w zakresie medycyny estetycznej lub kosmetologii, tj. przez lekarzy dermatologów lub kosmetologów. Zabiegi mezoterapii polegają na miejscowym dostarczeniu substancji czynnych w głąb skóry właściwej, w celu osiągnięcia profilaktyki przeciwstarzeniowej.

 

Kolejny artykuł na Polskim Blogu Kosmetycznym poświęciliśmy ogólnemu opisowi rodzajów mezoterapii. Do grupy tej zaliczane są: mezoterapia igłowa, mezoterapia bezigłowa oraz mezoterapia mikroigłowa, a także sonoforeza, jonoforeza i zabiegi z użyciem dermarollera.

 

 

 

 

Zachęcamy do lektury: http://polskiblogkosmetyczny.pl/rodzaje-mezoterapii-stosowane-w-kosmetologii-i-medycynie-estetyczne/

 

1 komentarz

  • Link do komentarza piątek, 26 czerwca 2015 16:25 napisane przez Rob Roy

    Szkoda, że tak mało jest napisane na ten temat bo sam artykuł ciekawy. Mezoterapia bezigłowa to przecież dobry sposób na zmniejszenie ilości zmarszczek i poprawę wyglądu twarzy.

Skomentuj