Maska Karboksylowa CO2 Gel 5sztuk - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Maska Karboksylowa CO2 Gel 5sztuk - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

Maska Karboksylowa CO2 Gel 5sztuk

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

carboxy maskMaska Karboksylowa CO2 Gel 5 sztuk

Dzięki swoim właściwościom maska Karboksylowa Co2 może być stosowana do każdego typu skóry.

 

Czym jest maska Karboksylowa?

Pierwotnie była stosowana do leczenia ran. Z biegiem czasu stwierdzono, że żel ma dobroczynny wpływ na zmniejszenie zawartości tłuszczu podskórnego. Badania wykazały, że jego właściwości można wykorzystać w preparatach do pielęgnacji twarzy. obecnie jest używany do pielęgnacji skóry i kontroli konturu twarzy. Maska jest prosta i łatwa w użyciu.

 

Jakie są efekty?

  • rozjaśnienie – CO2 daje rozświetlenie twarzy poprzez zwiększenie cyrkulacji krwi w skórze.
  • uelastycznienie – CO2 zwiększa aktywację syntezy białka.
  • łagodzenie skóry problematycznej –  zwiększenie cyrkulacji zmniejsza wiele problemów skórnych w szczególności pryszcze i piegi.
  • poprawa owalu twarzy – skóra absorbuje CO2 co powoduje zagęszczenie warstwy lipidowej. Zagęszczenie skóry wpływa na poprawę owalu twarzy
  • nawilżanie – składniki aktywne zawarte w masce CO2 skutecznie nawilżają naszą skórę, jak również równoważą poziom nawilżenia skóry tłustej.
  • poprawa napięcia skóry – ze względu na zwiększenie przepływu krwi, metabolizm oraz aktywacje syntezy białek maska CO2 poprawia elastyczność i wygładza powierzchnię  skóry.

Efekt BOHR’A

Wytworzone w skórze małe bąbelki CO2 wywołują naturalną reakcję skóry. W miejsce CO2 organizm wysyła poprzez krew duże ilości tlenu. W naczyniach włosowatych następuje zwiększenie przepływu krwi, skóra dotlenia się oraz z większa metabolizm komórek skóry, co bezpośrednio przekłada się na kondycję skóry.

 

 

Źródło: http://www.dagracosmetics.pl/

 

Skomentuj