jacek - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka jacek - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

118Posiadanie zdrowych, gęstych włosów to marzenie każdego z nas. Jednak nie wszystkich natura obdarzyła bujną czupryną. Jak więc wzmocnić nasze włosy i sprawić, by nie wypadały, a wręcz przeciwnie - rosły silniejsze i były dobrze odżywione.

 

YAG1000 to najnowszej generacji Electro-Optic Q-switched Nd:YAG Solid State Laser. Jest idealny do zabiegów na:

  • Przebarwienia
  • Usuwanie tatuaży
  • Usuwania makijażu permanentnego
  • Zamykanie naczyń

Laser diodowy to obecnie jedno z najszybszych i najskuteczniejszych rozwiązań na trwałą depilację. Xepil to najnowocześniejszy i bardzo trwały system oparty o diodowy emiter światła o długości fali 808nm.

Precyzyjny laser ablacyjny CO2 z trybem skanowania frakcyjnego.

Przewaga lasera Zeus

Zaawansowana technologia  dla Twojej skóry.

 

 

 

 

 

Prawdziwa alternatywa dla chirurgicznego liftingu

X-IPL to urządzenie typu Elight. Wykorzystuje technologię IPL oraz RF dla osiągnięcia lepszych rezutlatów zabiegu. Urządzenie wyposażono w ultra-wydajny system chłodzenia oraz najnowszy software, a także wzmocnioną konstrukcję. Dzięki takiej konfiguracji jest to jedna z bardziej zaawansowanych propozycji jakie są dostępne na rynku.

OXYPO sprawia, że aktywne składniki skutecznie przenikają przez skórę dzięki połączeniu technologii tlenu hiperbarycznego i jedynej w swoim rodzaju mezoterapii bezigłowej, stworzonej przez Skinrex, Gammaporacji.

Nowa Era Elektroterapii!

ZeroBody to innowacyjne połączenie 6 Trybów Zabiegowych.

Główne zastosowanie to redukcja tkanki tłusczowej, poprawa jędrności skóry, wspomaganie leczenie cellulitu oraz przyspieszenie cyrkulacji krwi.

Innowacyjna platforma zabiegowa Cavi-Lipo DEX.

 

Cavi-Lipo DEX korzysta z unikalnych i nowczesnych technologii dla uzyskania optymalnych rezultatów zabiegów oraz maksymalnego poziomu bezpieczeństwa.
Strona 1 z 190