lidiaszeworska - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka lidiaszeworska - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka

baner lidiaszeworska

Lidia Szeworska.
Gabinet zdrowego odżywiania i fizjoterapii

Al. Komisji Edukacji Narodowej 83 lok. u14
02 - 777 Warszawa

tel.: +48 22 855 07 67
kom.: +48 884 05 06 07
mail: l.szeworska@gmail.com

Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek 8:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 14:00

lidiaszeworska

lidiaszeworska (1)

Brak racjonalnego  podejścia do odżywiania, wiara w błyskawiczne diety, nadmierny wysiłek fizyczny niedostosowany do naszej wydolności prowadzą do poważnych problemów zdrowotnych, z czego statystyczny Polak  najczęściej nie zdaje sobie sprawy. Większość naszych błędów żywieniowych wynika bowiem z niedostatecznej wiedzy na temat funkcjonowania ludzkiego organizmu i zachodzących w nim procesów, w tym szczególnie roli dostarczanych pokarmów. Najczęściej bagatelizujemy kwestie właściwego odżywiania, a jeżeli już jest ono dla nas ważne, to kierujemy się komercyjnymi przekazami i powielamy niewłaściwe schematy w pogoni za wymarzoną i wyidealizowaną sylwetką. Takiemu podejściu mówię stanowczo nie.


Kim jestem ?

Nazywam się Lidia Szeworska i jestem doradcą żywieniowym,  psychologiem zdrowia, psychodietetykiem i dietetykiem. Interdyscyplinarne studia, liczne szkolenia i kursy oraz bogate doświadczenie zdobyte w trakcie wieloletniej pracy z pacjentami, a także moja wrodzona dociekliwość  pozwoliły mi uzyskać ogromną wiedzę i wgląd w  procesy zachodzących w organizmie człowieka. Dzięki temu jestem w stanie skutecznie pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów zdrowotnych.


W czym Ci pomogę ?

Na podstawie wywiadu, wyników badań lekarskich, wyglądu Twojego ciała (zwracam uwagę na  wygląd skóry, włosów, paznokci, postawę i sposób poruszania) wskażę Ci jakie błędy żywieniowe popełniasz, czego na talerzu masz za mało, a czego za dużo i co jest niewłaściwe w Twoim stylu życia. Ponieważ większość naszych dolegliwości ma swoje źródło w błędach żywieniowych, to jestem w stanie im zaradzić modyfikując Twój sposób odżywiania, a w razie potrzeby uzupełniając to o odpowiednie zabiegi fizjoterapeutyczne. W moim podejściu skupiam się na szczegółowej diagnozie, które z zespołów komórek Twojego organizmu nie są odżywione, a następnie przepisuję zalecenia  dotyczące ich właściwego odżywienia. Dzięki temu pomagam w leczeniu wielu jednostek chorobowych (w tym chorób metabolicznych), jak również w leczeniu otyłości. Stosując się do moich zaleceń i korzystając z moich autorskich terapii przez długie lata zachowasz zdrowie, wigor, szczupłą sylwetkę oraz promienny wygląd.

 

Lidia Szeworska

Moja metoda

Moja metoda jest pozornie prosta – opiera się na odpowiednim odżywianiu i dostarczaniu energii wprost do komórek Twojego ciała. Ale to nie diety cud, zakazy, nakazy, okresowe mody czy  forsujące ćwiczenia fizyczne są tym, co czeka Cię w moim gabinecie.
Słowem kluczowym  mojej metody jest modyfikacja. Modyfikacja Twojego odżywiania rozumiana jako właściwe łączenia  potraw i produktów, które spożywasz (staram się abyś nie rezygnowała z tego, co lubisz) oraz określenie właściwej kolejności ich spożywania. Elementem modyfikacji są również specjalnie tworzone pod Twoje dolegliwości mieszanki naturalnych produktów i przypraw, które dodaje się  do określonych posiłków i pokarmów (najczęściej nie zmieniające  ich  smaku) oraz tworzone na ich bazie koktajle do regularnego spożywania. Działają one bądź samoistnie, bądź jako katalizatory wspomagające biochemiczne procesy właściwego odżywiania komórek. W rezultacie, uzupełniane są deficyty witamin oraz niezbędnych pierwiastków  i minerałów na poziomie komórkowym. Efekty tych działań moi pacjenci odczuwają bardzo szybko poprzez poprawę samopoczucia i uwidaczniające się pozytywne zmiany. Równolegle z odżywianiem komórkowym, usprawniamy funkcjonowanie organizmu udrażniając kanały limfatyczne, regulując metabolizm oraz w razie potrzeby rewitalizując komórki poprzez dostarczanie  do nich bezpośrednio energii za pomocą innowacyjnych zabiegów fizjoterapeutycznych.
Co więcej, modyfikacja  nie dotyczy tylko talerza, ale również  Twojego podejścia do zdrowia i odżywiania.  Jako psycholog zdrowia i psychodietetyk wiem, jak ważne dla skuteczności terapii jest rozumienie wpływu odżywiania na stan Twojego zdrowia i procesy zachodzące  w Twoim organizmie,  dlatego na  każdym etapie udzielam wsparcia i motywuję moich pacjentów. 

 

Wystarczy, że
Zgłosisz się do naszego gabinetu. Zapraszamy pacjentów w każdym wieku.
Poza doradztwem żywieniowym oferujemy w naszym gabinecie szeroką gamę zabiegów odmładzających i fizjoterapeutycznych - innowacyjnych i tradycyjnych. Czekamy na Ciebie!

 

Założycielką gabinetu jest Lidia Szeworska - dietetyk, psychodietetyk, psycholog zdrowia. Ukończyła pięcioletnie studia magisterskie na wydziale psychologii - specjalność zdrowie oraz podyplomowe studia na kierunku psychodietetyki na SWPS.

 

https://lidiaszeworska.pl/